Her hafta pazar akşamları Show TV'de ekrana gelen Güzel Günler, eğlenceli ve duygusal senaryosu ile izleyiciyi etkilemeye devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi gören dizi dün akşam yayınlanan bölümü ile de keyifli dakikalar yaşattı. Peki Güzel Günler 19. bölüm 2. fragman yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman? Son bölümde neler oldu? Yeni bölümde neler olacak? Güzel Günler 19. bölüm 2. fragmanı izle! İşte tüm merak edilenler... 

GÜZEL GÜNLER 19. BÖLÜM 2. FRAGMAN YAYINLANDI MI?

GÜZEL GÜNLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Güzel Günler'in 18. Bölümünde; Sahte evlilik protokolünün ortadan kayboluşu Altan ve Atakan’ı alarma geçirir. Otelde geçen romantik geceden sonra Atakan’dan bir işaret bekleyen Altan, umduğunu bulamayınca Selma ile bir plan yapar. Füsun için nihayet konser gününün gelmesine rağmen bu kez de önüne yeni engeller çıktı. Lakin Feyyaz bu sorunu da çözmek için adım atar. 

Leylim'in yaptığı yangın resmi ise Mihran'ın dikkatini çeker ve bu durumu sorgular. Mihran ve Selma o resmin altından ne çıkacağını merak eder.

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 8 Haziran birincisi kim? Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 8 Haziran birincisi kim?

Haber Merkezi