Oyuncu Gülşah Çomoğlu 38 yaşında hayatını kaybetti. Bu gelişme sonrası Gülşah Çomoğlu hakkında araştırmalar hız kazandı. Peki, Gülşah Çomoğlu kimdir? Gülşah Çomoğlu öldü mü? Gülşah Çomoğlu neden öldü? Gülşah Çomoğlu'nun eşi kimdir? İşte detaylar...

Gülşah Çomoğlu Kimdir

GÜLŞAH ÇOMOĞLU KİMDİR?

Gülşah Çomoğlu 38 yaşındaydı. 2 yıldır kanser tedavisi gören Çomoğlu hayatını kaybetti.

Gülşah Çomoğlu Neden Öldü

Gülşah Çomoğlu, ilk olarak Fox Tv’de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma Beni dizisinde rol almıştı.Daha sonra Aşkın Bedeli,  Yüksek Sosyete ve son olarak Kasaba Doktoru dizisinde rol almıştır. 

Gülşah Çomoğlu Eşi

GÜLŞAH ÇOMOĞLU'NUN EŞİ KİMDİR? 

Gülşah Çomoğlu, Gökhan Günal ile evliydi. Çift 2018 yılında dünya evine girmişti. Gülşah Çomoğlu ve Gökhan Günal'ın Pera adından 2 yaşında bir kızları vardır. 

Gülşah Çomoğlu Çocuğu

Melisa Şenolsun kimdir? Melisa Şenolsun kimdir?

GÜLŞAH ÇOMOĞLU NEDEN ÖLDÜ?

Gülşah Çomoğlu 2 yıldır sürdürdüğü kanser tedavisinin ardından hayatını kaybetti. Acı haberi Gülşah Çomoğlu'nun eşi Gökhan Günal, Instagram sayfasından duyurdu:

"Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımızın annesi Gülşah Çomoğlu'nu maalesef kaybettik. Cenazesi yarın perşembe günü öğle namazını müteakip Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nden kalkacak. Kanlıca Camii'nde defnedilecektir."

Kaynak: Haber Merkezi