Eric Heisserer tarafından Netflix için geliştirilen ve 23 Nisan 2021'de prömiyeri yapılan fantastik dizi "Gölge ve Kemik" (Shadow And Bone), ikinci sezonu ile gündeme geldi. Peki dizinin ikinci sezonu yayınladı mı? İşte detaylar...

Ekran görüntüsü 2023-03-16 124519

Gölge ve Kemik ikinci sezon yayınlandı mı?

Netflix'in popüler dizisi Gölge ve Kemik ikinci sezonu ile yayın hayatına başladı. 2. sezon 8 bölüm ile izleyicisini bekliyor.

Ekran görüntüsü 2023-03-16 124457

Gölge ve Kemik ikinci sezon konusu ne?

Alina Starkov kaçıyor. Bazıları için bir umut ışığı ve diğerleri için şüpheli bir hain olarak, Gölge Kıvrımı'nı yıkmaya ve Ravka'yı yıkımdan kurtarmaya kararlı. Ama General Kirigan başladığı işi bitirmek için geri döndü.

Ekran görüntüsü 2023-03-16 124509

Görünüşte yok edilemez gölge canavarlardan ve yeni Grisha askerlerinden oluşan korkunç yeni bir ordu tarafından desteklenen Kirigan, her zamankinden daha tehlikeli. Alina ve Mal, ona karşı savaşma şansına sahip olmak için kendi güçlü yeni müttefiklerini bir araya getirir ve güçlerini artıracak iki yaratığı bulmak için kıtaları kapsayan bir yolculuğa başlar. Ketterdam'a döndüklerinde Kargalar, eski rakipleriyle ve hatta sadece Fıçı'daki yerlerini değil, yaşamlarını da tehdit eden daha eski kinlerle mücadele ederken yeni ittifaklar kurmalıdır.

Kardeşlerim 83. bölüm izle! ATV Kardeşlerim canlı izle Kardeşlerim 83. bölüm izle! ATV Kardeşlerim canlı izle

Haber Merkezi