FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan yeni diziTetikçinin Oğlu’nun yapımını O3 Medya ve Same Film, yapımcılığını Saner Ayar ile Ömer Durak üstleniyor. Genel hikaye vesenaryosu Gökhan Horzum’a ait olan dizininin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor. Dizinin oyuncuları gündem olurken dizide yer alacak Genco Özak ise araştırılmaya başlandı. Peki Genco Özak kimdir? İşte merak edilenlerin yanıtı...

gencoo

GENCO ÖZAK KİMDİR?
Çukur'un Kulkan'ı Genco Özak, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir ve 28 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitim görmüştür ve tiyatro ve dizi oyuncusudur.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in rol aldığı Çalgı Çengi sinema filminin yapım ekibinde görev almış ve sektöre girmiştir. Ekranlarda ise Güvercin dizisinde Ökkeş karakterine hayat vermesiyle ünlü olmuştur. Televizyonun yanı sıra tiyatroda da, Taşra Kabare'ninTemizlik İşleri tiyatro oyununda yer almıştır.

genco

GENCO ÖZAK DİZİLERİ VE FİLMLERİ
2020- 2021 - Çukur - Kulkan Erdenet

2020 – Güvercin

2018 – Söz (Kopuk – Selim Hayroviç) (TV Dizisi)

2017 – Kaybedenler Kulübü 2 (Sinema Filmi)

2017 – Martıların Efendisi (Kahvedeki Adam) (Sinema Filmi)

2016 – Kor (Muhasebeci) (Sinema Filmi)

2016 – Vatanım Sensin (Mehmet) (TV Dizisi)

Hamza Yusuf kimdir? İskoçya'nın Müslüman Başbakanı Hamza Yusuf Kimdir? Hamza Yusuf kimdir? İskoçya'nın Müslüman Başbakanı Hamza Yusuf Kimdir?

2014 – Kocamın Ailesi (Can) (TV Dizisi)