SHOW TV ekranlarının sevilen ve BKM yapımı dizisi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, izleyiciler ile buluştu. Başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan’ın yer aldığı dizide her hafta beklenmedik olaylar yaşanıyor. Yeni bölümü ile dün akşam yayınlanan diziyi izleyemeyenler ise son bölümü araştırmaya başladı. İşte, Gelsin Hayat Bildiği Gibi 39. bölüm FULL İZLE! Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm izle...

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 39 BÖLÜM ÖZET

Sadi emniyette sorguya alınırken organize ekibiyse hem kayıpları için hem de Sadi’nin üstüne atılan suç için üzgündür. Songül tüm delillere rağmen Sadi’ye inanmayı seçerken bu yolda hiç beklemediği bir isimden tepki görür.

gelsin hayat4

Ankara’dan gönderilen başsavcıysa tanık koruma programı için önemli bir karar alır. Servet, içerde Sadi’yi dört gözle beklemektedir. Songül Sadi’yi aklayan delile ulaşabilecek midir? Mert için beklenilen test sonuçları çıkmaya devam eder.

gelsin hayat2-1

Benim Güzel Ailem dizisinin konusu ne? Benim Güzel Ailem oyuncuları kimler? Benim Güzel Ailem dizisinin konusu ne? Benim Güzel Ailem oyuncuları kimler?

Sonunda Mert’e uygun olan ilik bulunmuştur ama bu iliğe ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Servet, elindeki her şeyi alan ve onu içeri tıkan Sadi ve Songül’den tamamen kurtulmaya bu kez çok yakındır.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 38. BÖLÜM FUL İZLE

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. bölümü SHOW Tv ekranlarından izleyici karşısına çıktı. İşte, Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. bölümü izle...

Haber Merkezi