Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları kim? Programda kimler olacak? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları kim? Programda kimler olacak?

Gelinim Mutfakta günün birincisi, çeyrek altının sahibi merak ediliyor. Hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana gelen programda bu hafta ara final heyecanı yaşanıyor. Peki ara final nedir? Gelinim Mutfakta 15 Mart 2023 puan durumu belli oldu mu? İşte Gelinim Mutfakta günün birincisi ve çeyrek altının kazananı...

Gelinim Mutfakta'da 15 Mart 2023 puan durumu araştırılmaya başlandı. Haftanın 5 günü yayınlanan yemek yarışma programında her gün bir yarışmacı gün birincisi seçiliyor ve çeyrek altının sahibi oluyor. Peki bugün çeyrek altını kim aldı? Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? İşte Gelinim Mutfakta 15 Mart 2023 puan durumu...

GG-2

GELİNİM MUTFAKTA ARA FİNAL NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışmasında ara 4'lü final dönemi başladı. Söz konusu dönemde 4 yarışmacı 4 hafta boyunca yarışmaya devam edecek. Bu dönemde elenme olmuyor ve günün birincisine bir çeyrek altın, 1 aylık dönemin birincisine ise 30 altın bilezik takdim ediliyor. 

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMACILARI KİM?

  • Hatice (kayınvalidesi Hüsniye ile birlikte)
  • Özlem (kayınvalidesi Nurten ile birlikte)
  • Rabia (kayınvalidesi Yasemin ile birlikte)
  • Merve (kayınvalidesi Türkan ile birlikte)

15 MART 2023 GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM KAZANDI?
Bugün Gelinim Mutfakta'da en yüksek puanı alarak çeyrek altını almaya hak kazanan gelin henüz belli olmadı. 15 Mart 2023 puan durumu belli olur olmaz haberimizde eklenecektir.

ÖNCEKİ GÜN ÇEYREK ALTINI KİM ALDI? (14 MART 2023)
Öte yandan 14 Mart Pazartesi günü çeyrek altını kazanan gelin Merve oldu

Haber Merkezi