Star TV ekranlarında Salı günleri yayınlanan Gecenin Ucunda dizisi 24. bölümle ekranlardaki yerini aldı. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun başrolleri paylaştığı dizi, her hafta yaşanan gelişmeler ile izleyicileri şaşırtmayı başararak, bir sonraki bölümde neler yaşanacağını dizinin bölümü henüz bitmeden izleyiciler merak etmeye başlıyor. Peride Celal'in aynı isimli romanından uyarlanan Gecenin Ucunda dizisinden sular durulmak bilmiyor. İzleyiciler ise şimdiden gelecek haftaki yeni bölümün fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Gecenin Ucunda dizisi 25. bölüm fragman yayınlandı mı?  Gecenin Ucunda fragman izle! İşte detaylar...

GECENİN UCUNDA 25. BÖLÜM FRAGMAN YAYINLANDI MI?

GECENİN UCUNDA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

24. Bölüm Özet:

Macide, Kazım’ın gerçek yüzünü annesinden öğrenmiş, ne yapacağını bilemez haldedir. Büyük bir aşkla evlendiği, bebek beklediği kocasının aslında nasıl biri olduğunu öğrenmek, Macide’yi derinden sarsmıştır. Aklında artık iki şey vardır. Nermin’i çocuğuyla kavuşturmak ve Kazım’ı terk etmek. Ancak bunun için bir plan yapması, Kazım’ı etkisiz hale getirmesi gerekmektedir. Sonunda Nazlı’yla el ele verip Kazım’ı hapse attıracak bir plan yapar.

Kraliçe dizisi final mi yapıyor? Kraliçe final ne zaman? Neden final yapıyor? Kraliçe dizisi final mi yapıyor? Kraliçe final ne zaman? Neden final yapıyor?

Haber Merkezi