Gülnara Kerimova kimdir? Gülnara Kerimova evli mi, kaç yaşında? Gülnara Kerimova neden tutuklandı? Gülnara Kerimova kimdir? Gülnara Kerimova evli mi, kaç yaşında? Gülnara Kerimova neden tutuklandı?

Faruk Demirel, internette en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Arama motorlarında, "Faruk Demirel kimdir? Faruk Demirel nereli? Faruk Demirel kaç yaşında? Faruk Demirel ne mezunu? Faruk Demirel evli mi" soruları aratılıyor. Peki, Faruk Demirel kimdir? Faruk Demirel nereli? Faruk Demirel kaç yaşında? Faruk Demirel ne mezunu? Faruk Demirel evli mi? İşte tüm merak edilenler...

7-183

FARUK DEMİREL KİMDİR?

Faruk Demirel, 2 Ocak 1970 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Gazetecilik mesleğine 1989 yılında Türkiye Gazetesi'nde başladı. Türkiye Gazetesi'nde spor ve siyaset birimlerinde muhabirlik görevi üstlendi. Tansu Çiller'in Başbakanlığı döneminde Başbakanlık Muhabirliği yaptı. Bu süreçte TGRT'de de çalıştı. CNN TÜRK'ün kuruluşu aşamasında 1998 yılı sonunda bu kanala transfer oldu. Meclis muhabirliği ve editörlük yaptı. 2005 yılında gazetecilik mesleğine ara verdi, Tarım Bakanlığı Basın Müşavirliği görevine atandı.

ÇALIŞTIĞI YERLER

2006 yılında Star TV Ankara Haber Müdürü oldu.

2008 yılında Habertürk Ankara Temsilcisi yapıldı.

2009'un Ağustos ayında ATV Haber Koordinatörü oldu.

A Haber'in Ankara Ofisini kurdu ve ilk Ankara Temsilcisi olarak görev yaptı.

2016 yılında Başbakanlık Basın Müşaviri kadrosuyla, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'la çalıştı.

2018 yılının başında CNN Türk Ankara Temsilci Yardımcısı oldu.

Faruk Demirel, 18 Şubat 2020 itibariyle Haber Global Genel Yayın Yönetmeni olmuş Aralık 2020'nin ortalarında da bu görevinden ayrılmıştı.

25 Mart 2021 tarihinde ise Show TV Haber Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı olarak Ciner Medya Grubu'na transfer oldu.

Demirel, 6 Mayıs 2022 tarihinde ise Show TV Haber Ankara Temsilciliğine atandı.

Haber Merkezi