Emeklilikte yaşa takılanlar yasa teklifi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. TBMM'de kabul edilmesinden sonra EYT'liler gözünü bankaların verdiği prmosyona ve her bayramda emeklilerin hesabına yatırılan bayram ikramiyesine çevirdi. Peki EYT'lilere banka promosyonu verilecek mi? EYT'liler bayram ikramiyesi alabilecek mi? Ayrıntılar haberimizde.

eyt sonuçları

EYT'LİLER EMEKLİ BANKA PROMOSYONU ALABİLECEK Mİ?

Emekli banka promosyonu 3 yılda bir ödenmektedir. Banka ile iletişime geçen emekliler dilekçe verdikten sonra promosyon alma sürecini başlatabiliyor.  EYT emeklileri de aynı şartlarla emekli promosyonu alabilecek.

eyt ne zaman çıkıyor

EYT'LİLER BAYRAM İKRAMİYESİ DE ALACAK!

SON DAKİKA: Fed faiz kararı açıklandı! Mart 2023 Fed toplantısı sonrası açıklama geldi SON DAKİKA: Fed faiz kararı açıklandı! Mart 2023 Fed toplantısı sonrası açıklama geldi

Kanuna göre, emeklilere Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı’nda 1.100 TL bayram ikramiyesi ödemesi yapılıyor. Bu yıl Ramazan Bayramı 21 Nisan gününe denk geldiği için, mart ayında emeklilik dilekçesi verenler, Nisan ayında 1.100 lira bayram ikramiyesinden yararlanabilecekler.

Haber Merkezi