Dijital medya platformu Netflix nefes kesici yapımlar yayınlamaya devem ediyor. Platformun yeni yapımı, Evreni Yutan Çocuk dizisi izleyiciler ile buluştu. Diziyi izlemeyi düşünen kullanıcılar diziyi araştırmaya başladı. Peki, Evreni Yutan Çocuk dizisinin konusu ne? Evreni Yutan Çocuk dizisinin oyuncuları kim? Evreni Yutan Çocuk dizisi hangi ülkede geçiyor? Evreni Yutan Çocuk dizisinin 2. sezonu gelecek mi? Evreni Yutan Çocuk dizi kaç bölüm? İşte tüm merak edilenler...

Evren 2

EVRENİ YUTAN ÇOCUK KONUSU

1980'lerde Brisbane'in banliyölerinde büyüyen genç bir çocuk, hayatın sert gerçekleriyle ve ailesini tehdit eden tehlikelerle yüzleşir.

Brisbane, 1985: Kayıp bir baba, dilsiz bir abi, bağımlı bir anne, uyuşturucu satıcısı bir üvey baba ve çocuk bakıcılığı yapan adı çıkmış bir suçlu. Eli Bell’in hayatı şimdiden oldukça karışık. Kalbini takip etmeye ve iyi bir adam olmanın ne demek olduğunu anlamaya çalışıyor, fakat kaderi yoluna engeller koymaya devam ediyor. Brisbane’in efsanevi uyuşturucu satıcısı Tytus Broz o engellerden sadece biri.

Eli’ın hayatı artık daha da ciddileşiyor: Hatırlayamadığı babasıyla buluşacak, annesini kurtarmak için Noel’de Boggo Road Hapishanesi’ne zorla girecek, dünyasını alt üst eden suçlularla yüzleşecek ve rüyalarındaki kıza âşık olacak.

Evren

EVRENİ YUTAN ÇOCUK OYUNCU KADROSU

Felix Cameron Rolü : Eli Bell

Lee Tiger Halley Rolü : Gus Bell

Travis Fimmel Rolü : Lyle Orlik

Simon Baker Rolü : Robert Bell

Phoebe Tonkin Rolü : Frances Bell

EVRENİ YUTAN ÇOCUK KAÇ BÖLÜM

Dizi 7 bölümden oluşuyor. 

EVRENİ YUTAN ÇOCUK HANGİ ÜLKEDE GEÇİYOR?

Dizi Avustralya'nın Brisbane kentinde geçiyor. 

EVRENİ YUTAN ÇOCUK 2. SEZONU GELECEK Mİ?

Dizinin 2. sezonu gelmeyecek. 

Sevmek Yüzünden film fragmanı yayınlandı! Sevmek Yüzünden film fragmanı yayınlandı!

Kaynak: Haber Merkezi