Yerli ve Milli kahve markası Espressolab'ın kurucusu ve lider ismi Esat Kocada kimdir? sorusu internette en çok araştırılan bilgiler arasında yer alıyor. Peki Esat Kocada kimdir?, Esat Kocada nereli?, Esat Kocada kaç yaşında?, Esat Kocada ve Emre Kocadağ kardeş mi?

Kahve tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen yerli ve milli kahve markası Espressolab'ın kurucusu ve lider ismi Esat Kocadağ, Türk iş dünyasının dikkat çeken isimlerinden biridir. İş hayatına atıldığı ilk günden itibaren kahve tutkusunu ve yenilikçi ruhunu markasıyla başarıyla birleştiren Kocadağ, Türkiye'nin kahve sektöründeki öncülerinden biri olarak tanınmaktadır.

Melih Mahmutoğlu'nun eşi kimdir? Melih Mahmutoğlu'nun eşi kimdir?

Esatkocadag (3)

Kahve Tutkusuyla Yola Çıktı: İstanbul'da doğan Esat Kocadağ, kahve tutkusunu iş dünyasına yansıtarak Espressolab'ı kurdu.

Esatkocadag (5)

Espressolab'ın Öncüsü: Türkiye'nin ilk karton fabrikasının dönüşümüyle hayata geçen Espressolab Roastery'nin kurucusu olan Kocadağ, markasını sürdürülebilirlik ve kalite odaklı bir şekilde büyütmüştür.

Esatkocadag (1)

Yerli ve Milli Bir Marka: Espressolab, tamamen yerli bir marka olarak Türkiye'nin en başarılı kahve markaları arasında yer almaktadır. Kocadağ'ın liderliğindeki marka, kaliteli ve sürdürülebilir kahvecilik anlayışıyla dikkat çekmektedir.

Esatkocadag (2)

İnovasyon ve Büyüme: Esat Kocadağ, markasını sürekli olarak yenilikçi bir şekilde büyüterek İstanbul Merter'de bulunan Espressolab Roastery'yi Avrupa'nın en büyük kahve dükkanı haline getirmiştir.

Esatkocadag (4)

Eğitim ve Kariyer: İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Fakültesi mezunu olan Esat Kocadağ, 2002 yılında aile şirketi Sütiş'e katılarak iş dünyasındaki deneyimini artırmıştır.

Espressolab (3)

Esat Kocadağ, Türkiye'nin kahve tutkunu girişimcilerinden biri olarak markası Espressolab ile kahve tutkunlarının beğenisini kazanmaya devam etmektedir. İnovasyon ve kaliteye verdiği önemle sektörde öne çıkan Kocadağ, gelecekte de markasını daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Kaynak: Haber Merkezi