Emekliye 3. ikramiye, internette en çok araştırılan bilgiler arasında yer alıyor. Arama motorlarında, "Emekliye 3. ikramiye ne kadar olacak? Emekliye 3. ikramiye ne zaman ödenecek? " soruları aratılıyor. Peki, Emekliye 3. ikramiye ne kadar olacak? Emekliye 3. ikramiye ne zaman ödenecek?  İşte tüm merak edilenler…4360378

Tavuk dünyası halka arz oluyor! Ne zaman talep toplamaya başlanacak? Hisse fiyatı ne kadar? Tavuk dünyası halka arz oluyor! Ne zaman talep toplamaya başlanacak? Hisse fiyatı ne kadar?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, emekli maaşında iyileştirme yapılacağını duyurmuştu. Meclisin açılması ile birlikte bu konuda bir hareketlilik bekleniyor. Son günlerde ise tüm emeklilere 'ikramiye' verilmesi de gündeme geldi. Gazetelerin haberine göre; bu yıl Cumhuriyetin 100'üncü yılı dolayısıyla bayramlarda ödenen ikramiyelerden hariç, bir üçüncü ikramiye ödenmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı uzmanlarının hazırlık yaptığı öğrenildi. Cumhuriyetin 100. yılında 5 bin lira tutarında olacağı belirtilen bu ödemenin 'Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi' adı altında bir seferlik verilmesinin planlandığı öğrenildi. Ödemenin detaylarıyla ilgili henüz ilgili bakanlıklardan bir açıklama gelmedi.

Haber Merkezi