Türk tiyatrosu ve sinemasının duayen ismi Metin Akpınar'ın, yaşadığı evlilik dışı ilişkiden Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu adında iki kızı olduğu ortaya çıktı. Mahkeme, DNA testlerini de göz önünde bulundurarak, Akpınar'ın Nebioğlu'nun babası olduğunu doğruladı. Arama motorlarında, ''Duygu Nebioğlu'nun ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu kimdir? Sevgi Nebioğlu babalık davası açacak mı? Sevgi Nebioğlu evli mi?'' sorularına cevap arıyor. Peki, Duygu Nebioğlu'nun ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu kimdir? Sevgi Nebioğlu babalık davası açacak mı? Sevgi Nebioğlu evli mi? İşte tüm merak edilenler..

duygu nebi

DUYGU NEBİOĞLU KİMDİR?


''Dünya'nın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım''
''Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya'da yaşama tutundum. Dünya'nın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm.''

Duygu Nebioğlu, 1988 yılında Antalya'da doğmuş ve 94 yılında evlat edinilmiştir.duygu nebi1


''Metin Akpınar'ın babam olmasının mutluluğunu yaşayamadım.''


“Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar'a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygı değer avukatlarıma ulaştım.”

Muhammed Oğuz Başar kimdir? Dilan Polat'la ilişkisi nedir? Muhammed Oğuz Başar kimdir? Dilan Polat'la ilişkisi nedir?

duygu nebioğlu

"Tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz''

“Bugün avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpinar'ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz. Şaşkınım, yıllar sonra gelen mutluluk hayatımın ilk günü gibi oldu. Kamuoyuna bunu açıklamayı borç bilip sevgi ve barış içerisinde hareket edeceğimizi duyurmak istiyorum. Bu süreçte bana destek olan ve koşulsuz sevgi veren Nebioğlu aileme teşekkür ediyorum. Duyguluyum."

duygu nebi3
Duygu Nebioğlu'nun annesi kimdir? 
Duygu Nebioğlu'nun biyolojik annesi ile ilgili bilgiye ulaşılamamıştır.

metin duygu

Duygu Nebioğlu'nun ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu kimdir? 

Sevgi Nebioğlu'nun da DNA testi isteyip dava açacağı bilinmektedir. Sevgi Nebioğlu evli ve 2 çocuk annesidir. Çocuklarının adı Umut ve Yiğittir.

duygu meyin

Haber Merkezi