Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde yaşayan Döndü Boztepe günlerdir kayıp. 6 Şubat 2023 tarihinde aniden ortadan kaybolan 78 yaşındaki Boztepe, aranıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Boztepe'nin köyünde beklenmedik olaylar gün yüzüne çıkıyor. 

6-13

Programda, şüpheliler arasında yer alan Mehmet Tunç hakkında önemli iddialar ortaya atılıyor. Hırsızlık yapan ve şiddet eğilimi olan Mehmet Tunç'un eski eşi programa bağlandı. Eski karısı yaşadığı şiddeti anlattı. Mehmet Tunç'un yaptığı işkenceleri anlatan eski eş, "Mehmet kaza geçirince ben baktım. Yürümeye başladı ve yine bütün kötülüklerine devam etti. Gücü yerindedir. Sadece konuşmasında sıkıntı var ama fiziksel gücü yerinde. Bana çok çektirdi. Ne sesini duymak istiyorum ne görmek. Hastalandı diye onu bıraktığımı söylüyor ama doğru değil. Bu kaza vesile olur düzelir dedim ama düzelmedi. Çocuklarımı ve beni sürekli dövüyordu. Ayrılmaktan başka çağrem kalmadı" ifadelerini kullandı. 

Alparslan Büyük Selçuklu 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Alparslan Büyük Selçuklu fragman izle Alparslan Büyük Selçuklu 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Alparslan Büyük Selçuklu fragman izle

Evliyken de hırsızlık yaptığını söyleyen eski eş, "Evliyken de kömür çalıp getirirdi. Yalan söyler. Yalanı söyler Kuran-ı Kerim'in üstüne basar. Bir kadını öldürmesine şaşırmam" dedi. 

Mehmet Tunç ise, eski eşinin dediklerini yalanladı. Tunç, "Ben kömürü kendi paramla alıyordum. Hayatım boyunca sadece 6 ay çalıştım ama çok yoruldum" dedi. 

İddialara göre Tunç, komşuların evlerinin temelini tutan odunları çalıyormuş. Birçok köylü, "Köy evlerinde çatılara kolay çıkılır. Tunç, evin çatısını tutan odunları çalıyor. Bu yüzden çatılar düşüyor. Evler yıkılıyor. Bundan korkuyoruz" diyor. Peki evlerin temelini çalan Mehmet Tunç kimdir? Evli mi? Kaç çocuğu var?

KİMDİR?

Afyonkarahisar da yaşayan Mehmet Tunç çalışmıyor.Tunç, devlet tarafından ayda bin TL yardım parası aldığını söylemişti. Tunç'un 1973 yılında doğduğu biliniyor. Tunç, 50 yaşında.

EVLİ Mİ? ÇOCUĞU VAR MI?

Mehmet Tunç daha önce bir kere evlendi boşandı. Tunç'un eski eşine bıçak çektiği biliniyor. Eski eşinin şiddeten kaynaklı Tunç'tan ayrıldığı bildirildi. Tunç'un 2 kız çocuğu var. Çocuklarının Tunç ile görüşmediği kaydedildi. 

Haber Merkezi