Denizde Dehşet orijinal adıyla 47 Meters Down filmi 2017 yılında çıkan korku türünde bir filmdir. Denizde Dehşet filminin yönetmen koltuğunda Johannes Roberts otururken, filmin senaryosunu Roberts ve Ernest Riera kaleme almıştır.

DENİZDE DEHŞET (47 METERS DOWN) FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Genç kız kardeşler Kate ve Lisa, güneş, eğlence ve macere dolu bir tatil yapmak için Meksika'ya giderler. Macerasever Kate, kız kardeşine köpek balıklı sularda dalış yapmayı önerir. Fakat Lisa, Kate kadar hevesli değildir. Kate'in ısrarına dayanamayan Lisa teklifi kabul eder ve dalış yapmaya giderler.

2040 filminin konusu nedir? 2040 filminin oyuncu kadrosunda kimler var? 2040 filminin konusu nedir? 2040 filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Koruyucu kafesle güvenli bir şekilde suyun altına inen kardeşler oldukça heyecanlanır çünkü kafesin etrafını görkemli köpek balıkları sarmıştır. Fakat bir süre sonra heyecan yerini korkuya bırakır. Koruyucu kafes, bağlı olduğu tekneden kopar ve suyun derinliklerine doğru inmeye başlar. Oksijenleri tükenmeye başlayan kız kardeşler, etrafı köpek balıkları dolu sudan canlı olarak yüzeye çıkmanın yolunu ararlar.

DENİZDE DEHŞET FİLMİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Mandy Moore

Claire Holt

Matthew Modine

Yani Gellman

Chris J. Johnson

Santiago Segura

Axel Mansilla

Brianne Tju

Corinne Foxx

Khylin Rhambo

Davi Santos

Haber Merkezi