Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan Demet Şener, yıllar önce yakın arkadaşı Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ı ayırdığı yönündeki iddiayı kesin bir dille yalanlayarak "Demet Akalın ile hiç tanışmadık. Anlatıldığı gibi değil" dedi.

Eski manken Demet Şener, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan Demet Akalın ve eski eşi İbrahim Kutluay hakkında konuştu. Demet Akalın'la hiç tanışmadığını söyleyen Şener, eski eşini de affettiğini belirtti.

2001 yılında Kutluay ve Demet Akalın ayrılığında payı olduğu iddiasıyla gündeme gelen Demet Şener, "Demet Akalın ile karşılaşırsan konuşur musun?" sorusu üzerine iddialara son noktayı koydu. Akalın'la bahsedildiği gibi arkadaş olmadığını söyleyen Şener, Olaylar anlatıldığı gibi değil. Hayatımda tanımadığım ve merhabalaşmadığım bir insan. Bunu da buradan son kez söyleyeyim. Yakın arkadaş olduğumuz falan yok. Belki kalabalık bir ortamda 1-2 kez görmüşümdür. Anlatıldığı gibi değil. Bununla ilgili konuşacak bir şey yok. Olaylar yansıtıldığı gibi değil. Eskiden de sonradan da merhabalaştığım yok. Bir şey olmadığı için helalleşecek bir şey yok" dedi.

Şener, "İrem ve Ömer'in babasıyla görüşüyor musun?" sorusuna "Uzun zaman görüşmedik. İlk defa Ömer'i Madrid'e hep beraber götürdük. Orada da hep bir aradaydık. İnsanı boyutta ilk kez orada bir aradaydık. Benim büyük bir kızgınlığım var. Ona karşı nötrüm. Sadece çocuklarımızın mutluluğu için... Bu olay Ömer için çok önemliydi. İrem'in de bizimle olmasını istediğim için orada bir aradaydık ve gayet güzeldi cevabını verdi.

Cem Özkök, Melis Güvenç’in Youtube kanalına konuk oldu Cem Özkök, Melis Güvenç’in Youtube kanalına konuk oldu

demet-sener-den-yillar-sonra-gelen-demet-akalin-16397126_4953_m

Haber Merkezi