Davut Düzgün, internette en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Yurttaşlar, "Davut Düzgün kimdir? Davut Düzgün nereli? Davut Düzgün kaç yaşında? Davut Düzgün ne mezunu? Davut Düzgün evli mi" sorularına yanıt arıyor. Peki, Davut Düzgün kimdir? Davut Düzgün nereli? Davut Düzgün kaç yaşında? Davut Düzgün ne mezunu? Davut Düzgün evli mi? İşte tüm merak edilenler...

Davut Düzgün 2

DAVUT DÜZGÜN KİMDİR?

Davut Düzgün, Göç İdaresi Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürüdür. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Göç İdaresi Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Davut Düzgün atandı.

6-158

DAVUT DÜZGÜN NERELİ?

Davut Düzgün, 1978 yılında Kocaeli'de doğdu.

8-177

DAVUT DÜZGÜN KAÇ YAŞINDA?

Davut Düzgün, 45 yaşındadır.

7-212

DAVUT DÜZGÜN NE MEZUNU?

İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. 1999 yılında Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. 2010 yılında İngiltere Portsmouth Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı.

Davut Düzgün

1999 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. 2003 yılında Kaymakamlık Kursu'nu bitirerek, sırasıyla Adıyaman'ın Kahta, Malatya'nın Akçadağ ve Adana'nın Kozan ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı. 2012 yılında yayınlanan kararname ile Sinop Durağan Kaymakamlığı, Elazığ Maden Kaymakamlığı, Tunceli Pülümür Kaymakamlığı  yaptı. 2017 yılında İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişi olarak atandı.

Canbequit Kimdir? Gerçek adı nedir? Canbequit Kimdir? Gerçek adı nedir?

Davut Düzgün 2

DAVUT DÜZGÜN EVLİ Mİ?

Davut Düzgün evli ve 3 çocuk babasıdır. ve son kararname ile İlçemize atanmıştır.  

6-158

DAVUT DÜZGÜN'ÜN EŞİ KİM?

Davut Düzgün, Mimar Sevgi Düzgün ile evlidir. Çifitn 3 çocuğu vardır.  

7-212

Haber Merkezi