2023 cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kaldı. Gözler 14 Mayıs'a çevrilmişken milletvekili adaylarını YSK'ya sundu. Milletvekili adayı listeleri açıklanırken yurttaşlar, kendi illerindeki milletvekili adaylarını araştırıyor. Peki, CHP Çorum milletvekili adayları kimler? 2023 CHP 2023 Çorum Milletvekili adayları! İşte tüm merak edilenler...

Bakan Mehmet Özhaseki: "850 bin bağımsız birim yapmak durumundayız" Bakan Mehmet Özhaseki: "850 bin bağımsız birim yapmak durumundayız"

CHP LİSTELERİNDE KİMLER VAR

Millet İttifakı çatısı altında yer alan CHP ve İYİ Parti, kendi logolarıyla ve listeleriyle seçime katılacak. DP, Saadet Partisi, DEVA ve Gelecek Partisi de adaylarını CHP listelerinden gösterdi.
Saadet, DEVA Partili, Demokrat ve Gelecek Partili 40 adayın da bulunduğu milletvekili aday listesi gün içinde Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi.

CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI 2023

Siyasi partiler Milletvekili Adayları listesi açıklanıyor. Kamuoyu ile paylaşılan isimleri sizler için derledik. CHP, merakla beklenen milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. CHP Çorum milletvekili adayları kimler olduğu haberimizde yer alıyor.

ÇORUM

Mehmet Tahtasız
Bekir Özsaçmacı
Burçin Solmaz Polat
Seyit Ahmet Güher