Büyükhanlı Holding'in sahibi olan 36 yaşındaki Cem Büyükhanlı, evinde ölü bulundu. Köpeği ile birlikte yaşadığı evde ölü bulunan Cem Büyükhanlı'nın ölü bulunması yaşadığı akciğer hastalığı sebebiyle hayatını kaybettiği tahmin ediliyor. Büyükhanlı'nın hayatını kaybetmesinin ardından Arama motorlarında, "Büyükhanlı Holding kimin? Cem Büyükhanlı'nın ölümünün ardından Büyükhanlı Holding kime kaldı? Büyükhanlı Holding ne yapıyor" soruları aratılmaya başlandı. Peki, Büyükhanlı Holding kimin? Cem'in ölümünün ardından Büyükhanlı Holding kime kaldı? Büyükhanlı Holding ne yapıyor? İşte tüm merak edilenler...

5-144

BÜYÜKHANLI HOLDİNG KİMİN?

Holding, 1960 yılında kurulmuştur. Holding ilk olarak inşaat alanında faaliyet göstermiştir. Holding, 1991 yılından itibaren "Büyükhanlı Kardeşler İnşaat Turizm ve Tic. A.Ş." ünvanı ile inşaat ve turizm alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

CEM BÜYÜKHANLI KİMDİR?

1987 yılında İstanbul'da doğan Büyükhanlı oyuncu ve modeldir. "Survivor Türkiye Yunanistan" programına katılarak ekranlara gelen isim çeşitli reklamlarda da yer aldı. Kariyerine devam ederken "Kalk Gidelim" adlı dizide de rol aldı. 2010 yılında Bennu Gerede ile evlilik gerçekleştirdi fakat ikili 2011 yılında boşandılar.

CEM BÜYÜKHANLI NEDEN ÖLDÜ?

Cem Büyükhanlı'nın ölüm nedeni bilinmiyor. Bennu Gerede, instagram paylaşımı ile ünlü ismin vefatını takipçileri ile paylaştı.

Alexis Beka Beka öldü mü? Alexis Beka Beka neden intihar etti? Alexis Beka Beka'nın son durumu ne? Alexis Beka Beka öldü mü? Alexis Beka Beka neden intihar etti? Alexis Beka Beka'nın son durumu ne?

Haber Merkezi