Yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen 'Queen Sugar'dan uyarlanan; başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı, Kanal D’nin yeni dizisi 'Kraliçe', 22 Mart Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak.

BURCU ÖZBERK'TEN İLK YORUM

Kraliçe'de 'Deniz' karakterine hayat verecek olan Burcu Özberk, yeni dizisi hakkında şunları söyledi:

"Çok heyecanlıyım çünkü çok güçlü ve çok güzel bir dizi olacak. Okuduğumda duyduğum heyecanı anlatamam. Deniz kendisini ailesine adamış güçlü bir kadın. 'Kendisini ailesine adamış' dedim ama aslında kendine de ait bir hayatı var ve bunu bir dengeye oturtmuş. Kocasının hayatını da çok güzel yorumluyor. Bir taraftan da babası var, çiftlik var, orayı da dengede tutuyor. Biz Kraliçe’de bu güzel ailenin dağılmasını sonrasında ise yeniden bir araya gelmesini göreceğiz. Ben de Deniz’in o dimdik duruşuyla hayatla mücadelesini yansıtmaya çalışacağım."

kraliçee-1

Fatih Altaylı kimdir? Gazeteci Fatih Altaylı kaç yaşında ve nereli? Fatih Altaylı kimdir? Gazeteci Fatih Altaylı kaç yaşında ve nereli?

"BEN DE AİLEME DÜŞKÜNÜM"

Deniz karakterinin çok ilgisini çektiğine değinen ünlü oyuncu, "Deniz’in bu kadar gerçek olması beni çok etkiledi. Çok heyecanlandırdı. Bizim kadınlarımız da çalışır, akşam gelir yemeğini yapar, çocuğun da hayatını düşünür, eşinin hayatını da yön verir. Ben de Deniz gibi aileme çok düşkünümdür. Hep onların hayatında olmaya, onlara bir şekilde dokunmaya çalışırım ve bağlarımız çok kuvvetlidir" şeklinde konuştu.

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu alan Kraliçe dizisi, 22 Mart Çarşamba akşamı Kanal D’de.

Haber Merkezi