Mart ayının ilk gününde televizyon ekranları yine birbirinden farklı içerikleri izleyicilerle buluşturuyor. Gündüz kuşağında yer alan reality showlar ve yarışmalar gün boyu heyecanın devam etmesine neden olurken, akşam kuşağında sevilen dizilerin yeni bölümlerinin yanı sıra yerli ve yabancı sinema filmleri Kanal D, Star TV, TRT1, Show TV, Fox TV, ATV ve TV8 ekranlarında seyirciyle buluşacak…

1 Mart TV yayın akışı

kanal d

KANAL D YAYIN AKIŞI 
07:00 Veda Mektubu
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Hayat Şarkısı
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:00 Hicran
18:40 Kanal D Ana Haber
20:00 O Kız
23:45 Camdaki Kız
02:00 Kuzey Güney
04:30 Güneşi Beklerken

show

SHOW TV YAYIN AKIŞI 
06:00 Aziz
08:00 Bu Sabah
10:00 Bir Şansım Olsa
12:00 Kızılcık Şerbeti
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Yerli Sinema Yedi Bela Hüsnü
21:45 Yerli Sinema Atla Gel Şaban
23:00 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
01:15 Yerli Sinema Yedi Bela Hüsnü
02:45 Yerli Sinema Atla Gel Şaban
04:00 Bir Şansım Olsa

atv

ATV YAYIN AKIŞI 
06:00 Hercai
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kuruluş Osman
23:30 Ateş Kuşları
02:00 Mutfak Bahane
03:30 Bir Küçük Gün Işığı

star

STAR TV YAYIN AKIŞI 
07:00 Mesut Yar İle Bugün
09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
15:00 Söz
17:30 Dünden Sonra Yarından Önce
18:15 Star Ana Haber
20:00 Çöp Adam
23:30 Yalı Çapkını
00:30 Yerli Dizi/Sinema Tekrar
02:30 Dünden Sonra Yarından Önce
03:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:30 Söz

Elazığ'da sağanak yağış! Elazığ'da sağanak yağış!

trt

TRT 1 YAYIN AKIŞI 
06:25 Vuslat
09:15 Bu Toprağın Sesi
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
12:15 Yürek Çıkmazı
14:55 Adını Sen Koy
16:50 Yunus Emre
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Yabancı Sinema Aşk Tarifi
00:20 Yerli Sinema Af
02:00 Yürek Çıkmazı
04:40 Adını Sen Koy

tv8

TV8 YAYIN AKIŞI 
07:15 8’de Sağlık
08:30 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
10:30 Survivor 2023
12:15 Survivor Panaroma
15:00 Canım Annem
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Omuz omuza
01:00 Dizi
03:30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

fox

FOX TV YAYIN AKIŞI 
07:45 İlker Karagöz ile Çalar Saat
10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:45 En Hamarat Benim
15:45 EGO
17:45 Yalnız Kalpler
19:00 Fox Ana Haber
20:00 Yeni Dizi Adım Farah
00:15 Dokuz Oğuz
03:00 Kefaret
05:45 Yalnız Kalpler

Haber Merkezi