Sinemaseverler için sevindirici haber geldi! Konusu ve oyuncu kadrosu ile sinemaseverler tarafından büyük bir merakla beklenen filmler, 21 Nisan Cuma günü vizyona girdi. Büyük bir heyecanla beklenen yapımların, rekabeti başladı. Sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli olmak üzere toplamda 6 yapım vizyona girdi. Peki, bu hafta hangi filmler vizyona girdi? Hangi filmler sinemaseverler ile buluştu? Vizyondaki filmlerin konusu ne? İşte, tüm merak edilenler…

kötü ruh

KÖTÜ RUH: UYANIŞ

Yönetmenliğini ve senaristliğini Lee Cronin’in, üstlendiği Korku filminin oyuncu kadrosunda ise Lily Sullivan, Alyssa Sutherland ve Morgan Davies yer almakta. Kötü Ruh: Uyanış, yıllar içinde birbirlerinden uzaklaşan iki kardeşin hayatına odaklanıyor. Zamanla birbirlerinden uzaklaşan iki kardeş, aradan geçen yılların ardından yeniden bir araya gelir. Ancak büyük bir tehlike onları beklemektedir çünkü et yiyen kötü ruhlar canlanmıştır. Kendilerini bir anda büyük bir kabusun içinde bulan iki kardeş, hayatta kalabilmek için farklılıklarının üstesinden gelip, birlikte hareket etmek zorundadır.

Disney+ dizisi American Born Chinese ne zaman yayınlanacak? American Born Chinese dizi konusu ne? Oyuncu kadrosu... Disney+ dizisi American Born Chinese ne zaman yayınlanacak? American Born Chinese dizi konusu ne? Oyuncu kadrosu...

üçlü pürüz-1

ÜÇLÜ PÜRÜZ

Yönetmenliğini Vedat Uyar’ın, senaristliğini Astigmat Yazı Grubu’nun üstlendiği Komedi filminin oyuncu kadrosunda ise Hakan Altıner, Selim Erdoğan ve Deniz Gündoğdu yer almakta. Üçlü Pürüz, evlendiklerini ailelerine söylemedikleri için sahte bir nikah kıymayı planlayan bir çiftin başına gelenleri konu ediyor. Fatih ve Eda, ailelerinden gizli bir şekilde evlenir. Çift, evlendikleri ortaya çıkmadan önce, Adana'ya giderek orada sahte bir nikah kıymayı planlar. Bu amaçla da aslında bankacı olan arkadaşları Serhat'tan sahte nikah memuru, Hakan ve Utku'dan da nikah şahidi olmalarını isterler. Hep birlikte Adana'ya doğru yola çıkan grup, yolculuk sırasında arabalarının çalınmasıyla kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulurlar.

intikam oyunları

İNTİKAM OYUNLARI

Yönetmenliğini Servet Aksoy’un, senaristliğini Servet Aksok ve Reyber Karacan üstlendiği Dram ve Aksiyon filminin oyuncu kadrosunda ise Barış Küçükgüler, Cansu Kanlıkaya ve Mehmet Çepiç yer almakta. İntikam Oyunları, babasını öldürenlerden intikam almak için harekete geçen genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Ümit henüz çocukken babası, ülkenin en büyük mafya baronları tarafından gözleri önünde öldürülür. Bu durum üzerine yakınları Ümit'i yurt dışına kaçırır. İntikam ateşiyle büyüyen Ümit, aradan geçen uzun yılların ardında geri döner. Dünyanın en önemli hackerlarından olan Ümit, babasını öldürenlerden tek tek intikam almaya başlar. Ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

ALEM-İ CİN 4

Yönetmenliğini Ahmet Arslan’ın, senaristliğini Alper Kıvılcım’ın üstlendiği Korku filminin oyuncu kadrosunda ise Merve Özel ve Onur Aziz Özdemir yer almakta. Üniversitede sevgilisi olan Azat ile evlenen İrem'in mutlu bir hayatı vardır. Çift, çocukları olduğunu öğrendiklerinde mutlulukları daha da artar. Ancak hamile olduğunu öğrendikten bir süre sonra tekrarlayan kabuslar görmeye başlar. Yaşadıklarından rahatsız olan İrem'in gittiği psikiyatrist ona, kabuslarının çocukken babasının ölümüyle yaşadığı kaybetme korku ile bağlantılı travmalardan olduğunu söyler. Ancak çok geçmeden İrem, kabus olarak düşündüğü şeylerin gerçek olduğunu fark eder. İrem'in karnındaki bebek de yapılan büyü sonucu cinlere aittir.

tanrının yarattıkları

TANRININ YARATTIKLARI

Yönetmenliğini Anna Rose Holmer ve Saela Davis’in, senaristliğini Shane Crowley ve Fodhla Cronin O'Reilly’nin üstlendiği Dram filminin oyuncu kadrosunda ise Emily Watson, Paul Mescal ve Aisling Franciosi yer almakta. Tanrının Yarattıkları, bir balıkçı köyünde yaşayan anne ve oğlunun hayatına odaklanıyor. Rüzgarlı bir balıkçı köyünde yaşayan bir anne, yaşanan beklenmedik bir olayın ardından, kendi doğru ve yanlış duygusu ile her şeyden çok sevdiği oğlunu korumak arasında kalır. Kadın, oğlu için söylediği yalanla, hem ailelerini hem de birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olan topluluklarını parçalanmakla karşı karşıya bırakır.

ella bella bingo

ELLA BELLA BİNGO

Yönetmenliğini Atle Solberg Blakseth ve Frank Mosvold’un yaptığı, Ella Bella Bingo animasyon filminde, dostlukları tehlikede olan Ella Bella ve Henry'nin hikayesini konu ediyor. Ella Bella ve Henry, tüm zamanlarını birlikte geçiren iki yakın arkadaştır. Ancak havalı bir genç olan Johnny'nin mahalleye taşınmasıyla iki arkadaşın dostluğu tehlikeye girer. Ella Bella, Johnny ile Henry'nin yakınlaşmasından rahatsız olur. En iyi arkadaşını kaybedeceğini düşünen Ella Bella, Henry'den kendisi ve Johnny arasında bir seçim yapmasını ister. Henry, kimseyi incitmek istemez ve ortadan kaybolur. Ella Bella, arkadaşlığını kurtarmak için düşmanı Johnny'nin de yardımıyla Henry'yi bulmak için yola koyulur.

Haber Merkezi