Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 8 Haziran birincisi kim? Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 8 Haziran birincisi kim?

ATV'nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, geçtiğimiz hafta 33. son bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünü izleyenler ve yeni bölümden sahneler izlemek isteyenler yoğun olarak Bir Küçük Gün Işığı 34. bölümü izlemek isitiyor. Biz de haberimizde Bir Küçük Gün Işığı canlı izleme linkini paylaştık. Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı 34. bölüm izle...

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI CANLI İZLE

Bir Küçük Gün Işığı canlı izlemek için tıklayınız.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 34. BÖLÜM İZLE

Bir Küçük Gün Işığı 34. bölüm bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 “Çıkmazların Ortasında”

 Fırat, Sude’nin yanında uyanır. Geçirdikleri geceyi tam olarak hatırlamaz ve Sude’ye kendisinden uzak durmasını söyler. Sude ise tam tersi herkesin içinde Fırat’a samimi davranmaya başlar.

bir küçük gün ışığı2

Fırat, Elif’e gerçekleri söylemek ister ama tam bu sırada Elif boşanmaktan vazgeçmiş, ilişkilerini düzeltmek için bir adım atar. Fırat çıkmazların ortasındadır. Sinan, Elif sandığı Dila’nın evli olduğunu öğrenir ve ilişkisini bitirir. Dila, Sinan’ın peşinden koşmaya başlar.  

bir küçük

Alper ve Fulya nikâh tarihi alırlar ve düğünü çiftlikte yapmaya karar verirler. Elif ve Fırat çiftlikte onlarla buluşur. Elif sevgisinin öfkesinden daha büyük olduğunu fark etmiştir ve her şeye yeniden başlamak ister. Peki Fırat, Sude’yle ilgili gerçeği Elif’e söyleyebilecek midir?

Haber Merkezi