ATV'nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, 26. son bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünü izleyenler ve yeni bölümden sahneler izlemek isteyenler yoğun olarak Bir Küçük Gün Işığı 27. bölüm 2. fragmanını izlemek isitiyor. Peki, Bir Küçük Gün Işığı 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı izle!

ON BÖLÜMDE NE OLDU?

Elif, Yasemin'in sözleri üzerine Fırat'ın, Cemil'in öz oğlu olmadığını düşünmeye başlar. Bir olasılık da olsa emin olmadan Fırat'a bir şey söylememeye kararlıdır. Elif araştırmaya başlar ve Cemil'den dinlediği tanışma hikayesini, Ümran'dan duyunca bambaşka hikayeler olduğunu fark eder. Fırat'ın öz babası, Kenan'ın bıraktığı mektubu bulmasıyla şüpheleri daha da artar ve Ümran'la yüzleşir. Bu sırada Fulya ve Alper evlendikten sonra yaşamak istedikleri hayatla ilgili ters düşüp ayrılığın eşiğine gelirler. Gülümser ve Eşref olaya el atar. Barıştırmak için çıktıkları yolda bu defa da onlar ters düşüp kavga ederler. Dila yeni biriyle tanışır ve adama yakın olabilmek için kendi hakkındaki gerçekleri çarpıtır. Yasemin, Ümran'ın, Cemil'in yemeklerine bir baharat karıştırdığını görür, ona engel olmak isterken Ümran'ı karşısına almış olur. Ümran, Yasemin'e tuzak kurup onu susturur. Elif bunu fark eder ve Fırat'a gerçekleri, öz babasının Cemil olmadığını anlatmaya karar verir.

Güzel Günler 24. bölüm tek parça izle! Güzel Günler son bölüm FULL izle Güzel Günler 24. bölüm tek parça izle! Güzel Günler son bölüm FULL izle

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 27. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
ATV ile Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı izlemek için TIKLAYINIZ. 

Haber Merkezi