Oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabında ameliyata gireceğini açıkladı. Bu gelişme sonrası Berna Laçin'in sağlık durumu vatndaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Berna Laçin'in sağlık durumu nasıl? Berna Laçin'in hastalığı ne? İşte detaylar...

Berna Laçin Hastalığı

BERNA LAÇİN'İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Berna Laçin hastalığı nedeniyle oyunlarını iptal etti. Ünlü oyuncu ameliyata gireceğini açıkladı.

Berna Laçin

BERNA LAÇİN'İN HASTALIĞI NE?

Berna Laçin sosyal medya hesbından yaptığı paylaşımda hastalığını 'ciddi tehlike arz eden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunu' şekilde açıkladı.

Berna Laçin Ameliyat

BERNA LAÇİN'İN AÇIKLAMASI

Berna Laçin Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; "ACİL AÇIKLAMA. Kul kurar kader gülermiş. Bu akşam şahane bir organizasyon için Pamukkale’de tek kişilik oyunumu oynayacaktım. Acilen ortaya çıkan ve ne yazık ki benim için ciddi tehlike arz eden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunum nedeni ile çok acil ameliyata girmek zorundayım. E bunca yük ve baskı elbet kendini bedende de baskı olarak gösterecekti, ne yaşarsak bedende hastalık olarak karşımıza çıkıyor. Tüm seyircilerden çok çok özür diliyorum. İyi günlerde görüşmek üzere, o güne kadar dualarınızı beklerim. Sevgiler, saygılar.

Bozdoğan’da okul servisleri denetlendi! Bozdoğan’da okul servisleri denetlendi!

Not: Biliyorum çok kişi arayacak ama şimdi açamıyorum çünkü doktorlarla görüşüyorum. Kusura bakmayın ve merak etmeyin olsun bitsin hepinizin bir kahvesini içerim" ifadelerini kullandı.

Berna Laçin Sağlık Durumu Nasıl

Kaynak: Haber Merkezi