Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı Bambaşka Biri dizisi 11 Eylül Pazartesi FOX'ta başladı. FOX TV'nin yeni dizisi Bambaşka Biri'nin 6. bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. İşte Bambaşka Biri 6. bölüm fragmanı!

bambaşka123456

BAMBAŞAK BİRİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Kirli Sepeti 11. bölüm 2.fragmanı yayınlandı mı? Kirli Sepeti 11. bölüm 2.fragmanı yayınlandı mı?

BAMBAŞKA BİRİ DİZİSİNİN KONUSU

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir.
Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmaları arasında birbirlerini umutsuzca isteyecekleri bir girdaba düştüklerinden habersizdir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, habercilik hırsı içerisinde bildiklerini kendisine saklayan Kenan’a şüpheci yaklaşır. Onda adını koyamadığı bir tekinsizlik hisseden Leyla, Kenan’ın gözlerinin arkasındaki yabancıyla tanıştığında birçok şey anlam kazanacaktır.
Ülkeyi karıştıran cinayet ile ilgili Kenan’ı çeken tek şey olayın haber değeri değildir. Kendisini sürekli bu vesileyle tanıştığı savcıdan uzak kalamaz halde bulan Kenan, Leyla’ya daha da yakın olmak için çabalar. Aynı şeyleri Leyla da hissetmiştir, ancak Kenan’ın babasının başsavcı Turan olması da dahil pek çok sebep, onu Kenan’dan uzak durmaya zorlar. Ama Leyla da yavaş yavaş herkesin hayran olduğu adama çekilmekten kendini alıkoyamaz.

bambaşka biri 2

Haber Merkezi