Show Tv'nin yeni dizisi Bahar bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen dizinin yeni bölümünü canlı izlemek isteyen yurttaşlar, araştırma yapıyor.

İşte, Bahar canlı izle!, Bahar 13. bölüm canlı izle! 

TV8 yayın akışı: 23 Haziran 2024 Pazar TV8 yayın akışı: 23 Haziran 2024 Pazar

Bahar (2)

Bahar  13. BÖLÜM

Bahar son bölümü izlemek için tıklayınız.

Bahar (3)

Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz' görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak. Uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Demet Evgar’ın yer aldığı diziye de adını veren Bahar karakteri ile ekranlara dönüyor. Bahar’ın hem geçmişine hem de yaşayacağı dönüşüm merakla bekleniyor. Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunda Ayça Üzüm imzası olan, MF Yapım imzalı dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden güçlü isimler yer alıyor.

Büyük hayallerle tıp okuyan, sonrasında hayatını eşine ve iki çocuğuna adayan Bahar; yaşadığı ani bir hastalıkla hayatını yeniden inşa etmeye karar verir. “Uyanmaya hazır mısın?” sorusunu soruyor.

Bahar (1)

Bahar dizisi son bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Bahar (2)

Kaynak: Haber Merkezi