Ateş Kuşları dizisinde beklenen oluyor. Gülayşe, aşık olduğu Barbaros ve Zümrüt arasında kalırken seçim zamanı geliyor. Dizinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Gülayşe'nin Zümrüt'le nikahlanmasına Barbaros engeliyor. Peki Ateş Kuşları yeni bölümde neler olacak?

ateş kuşları

Başrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu ve Nizam Namidar'ın rol aldığı Ateş Kuşları yeni bölümde sürpriz geliyor.

Uzun süredir ATV ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen Ateş Kuşları dizisi 7. bölüm bu akşam ekrana geliyor. Gülayşe'nin aşık olduğu Barbaros ve tehdit aldığı Zümrüt arasında köşeye sıkıştığı Ateş Kuşları yeni bölümde seyircinin de beklediği gerçekleşmek üzeredir.

ateş kuşları2

Ateş Kuşları Barbaros öldü mü?

Yeni bölüm fragmanında Barbaros'un sırtına sopa ile vurup bayıltıyorlar. Çocukları dilendiren Çatal, Barbaros'un annesinin gözleri önünde Barbaros'a silah doğrultuyor. Tam o esnada silahı diğer tarafında duran adama uzatarak tetiğe basıyor. Barbaros'un ölmeyeceği düşünülüyor.

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 28 Mart birincisi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 28 Mart birincisi

barbara

Haber Merkezi