İlk olarak Disney Plus'ta dizi olarak yayınlanacağı belirtilen ardından filme dönüştürülen "Atatürk" filminden ilk tanıtım yayınlandı.

3 Kasım'da vizyoa girecek olan filmde Mustafa Kemal Atatürk'e hayat veren Aras Bulut İynemli, fragmanı; "1881’de doğdu… İlelebet yaşayacak… En büyük kahramanımızın milletimizi ayağa kaldıran tutkusu hep bizimleydi… Biz bir film yaptık; Onun fikirlerini, duygularını hissetmeye ve anlatmaya çalıştık. Ona ve eserine layık olabilmek hepimizin en büyük gayesi oldu. O zaman da, şimdi de, gelecekte de her zaman Atatürk" notuyla paylaştı.

image-9

"BEN SİZE ÖLMEYİ EMREDİYORUM"

Dizinin ilk fragmanına "Ben size soğuk vaat ediyorum. Ben size açlık vaat ediyorum. Ben size perişanlık vaat ediyorum. Ben yarbay Mustafa Kemal! Ben size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum" sahnesi damga vurdu.

A-20

29 EKİM TARİHİNDE YAYINLANACAK

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinliklerinin parçası olarak 29 Ekim 2023 tarihinde, çekimi yapılan 6 bölümün ilk 3 bölümünden seçilecek sahnelerin yer aldığı film, televizyonda yayınlanacak.

Hudutsuz Sevda 2. bölüm izle! Hudutsuz Sevda 2. bölüm TEK PARÇA İZLE! Hudutsuz Sevda 2. bölüm FULL İZLE Hudutsuz Sevda 2. bölüm izle! Hudutsuz Sevda 2. bölüm TEK PARÇA İZLE! Hudutsuz Sevda 2. bölüm FULL İZLE

Haber Merkezi