Oyuncu Aslı Enver, Kasım 2022'de Berkin Gökbudak ile evlenmiş, kısa bir süre sonra da hamile olduğunu duyurmuştu. Anne olmak için gün sayan oyuncu kural bozdu.
12 Kasım’da sürpriz bir şekilde Berkin Gökbudak’la evlenen oyuncu Aslı Enver kısa süre sonra da anne olacağını müjdelemişti.

Hamileliğin başından beri karnını gizleyen Enver, doğum gününe özel Instagram’da yaptığı paylaşımla ilk kez belirginleşen karnını gösterdi.

aslı3

İddialar doğru çıktı! Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ mahkemeye gitti! Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ boşandı mı? İddialar doğru çıktı! Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ mahkemeye gitti! Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ boşandı mı?

Oyuncu paylaşımına “Hayatımdaki her şey ve herkes için teşekkür ederim” notunu düştü.

Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğraflar çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

aslı2-1

BEBEK TÜRKİYE'DE DOĞACAK

Hamileliğinin son aylarına giren oyuncu bebeğini Türkiye'de doğuracağını söylemişti; 'Londra'ya gezmeye gittik. Doğum Türkiye’de olacak.'

NORMAL DOĞUM İSTİYORUM

İlk kez annelik heyecanı yaşayan Enver, 'Doğum için doktor hangi yöntemi uygun görürse o olacak. İnşallah normal doğum olur.” dedi.

aslı

İsim konusunda henüz karar vermediklerini söyleyen güzel oyuncu; “İsmi net değil. Şimdi bir isim söylerim sonra başka bir şey koyarım... Birkaç isim arasında kararsızız. Süreç gayet güzel gidiyor, heyecanlıyız. Aşerme durumum olmadı.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi