Kanal D’nin hafta içi her gün yayınlanan “Aşk ve Umut” dizisi gündemden düşmüyor. Hafta içi her gün 16:00'da yayınlanan dizide olaylar bitmiyor.  Kanal D'nin gündüz kuşağında yer alan Aşk ve Umut yayınlandığı ilk günden beri ilgi ile izleniyor. Alper'le zorla evendirilmek istenen Sıla'nın vereceği karar çok merak ediliyor. Bu bölümde istenmeye gelen Sıla, Alper'le evlenmek istemiyor. 


Geçtiğimiz bölümde Elif'in ölümüyle yıkılan Kuzey ve Sıla arasında çekim yaşanmıştı. En son kaza yapan ve Sıla tarafından bulunan Kuzey, Sıla'nın evinde yaşamıştı. Sıla'nın Kuzey'e aşık olmasının ardından Kuzey, Sıla'nın evlendirilmesine göz yumamadı. Bu bölümde, Kuzey Sıla'nın yanına gidiyor ve Elif'e "Gel kaçalım" diyor. Kararsız olan Sıla ise Kuzey'le birlikte gidiyor. Alper ve ailesi ise Sıla'nın evinde Sıla'nın kahve yapmasını bekliyor. 

Yargı 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 59. bölüm fragmanını izle! Yeni bölümde neler olacak? Yargı 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 59. bölüm fragmanını izle! Yeni bölümde neler olacak?

Haber Merkezi