Kanal D’nin günlük dizisi Aşk ve Umut, 16 Haziran'da sezon finali yapmıştı. Dizinin sezon final yapmasının ardından izleyiciler dizinin yeni sezonunu araştırmaya başladı. Peki, Aşk ve Umut ne zaman başlıyor? Aşk ve Umut dizisinin yayın tarihi belli oldu mu? Aş ve Umut yeni sezon tarihi!

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

16 Haziran 2023 Cuma günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 180. bölüm sezon finalinde Kuzey'in hayatı tehlikeye giriyor!

Evde düğün hazırlıkları sürerken Gönül, Bülent’ten babası olduğunu Zeynep’e açıklamasını ve her şeyin çözüme kavuşmasını ister. Ama Belkıs, Feraye’nin Bülent ile Gönül’ü öpüşürken gördüğünü öğrenip Gönül’e saldırır. Bülent, Feraye’ye kendini açıklamak ve ondan başkasını sevmediğini söylemek için onunla konuşmak ister ama Feraye boşanma evraklarını hazırlamıştır. Ege Melis’le ilgili tüm gerçekleri ortaya çıkarıp Zeynep’le kaçma hayalleri kurarken Melis de düğün hazırlıklarını tamamlamıştır. Ama Melis’in bilmediği Ege’nin Ragıp ile görüşerek tüm gerçekleri Ragıp’a itiraf ettirdiği ve onun söylediklerini kayıt altına aldığıdır. Ege Melis’e kaydı göstererek ondan hesap sorar. Ege Melis’in her şeyi kabul ettiğini ve evlenmeyeceklerini herkese açıklayacağını sanırken Melis duyanları şaşkınlık içinde bırakacak bir açıklama yaparak Ege’yi evlenmeye mecbur bırakacak planını devreye sokacaktır. Diğer yandan Alper Sıla’yı kaçırmış, Kuzey ise onların izini hala bulamamıştır. Alper Sıla’yı tehdit ederek evlenmeye razı etmeye uğraşırken Sıla ondan kaçmaya çalışır. Alper Sıla’yı yine yakalayıp yaralar. Sıla Kuzey’in gelmesini beklerken tanımadığı biri Sıla’yı Alper’in elinden alıp kaçırır. Kuzey ise Sıla’yı kaçıranların peşine düşer ama Kuzey’in kendi hayatı da Sıla kurtarmak isterken tehlikeye girecektir.

SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR

Oyuncuların sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına göre Aşk ve Umut ekibi sete çıktı. Ancak dizinin ne zaman ekranlara döneceği bilinmiyor. Kanal D, dizinin yayın tarihi hakkında henüz bir açıklama yapmadı ancak yeni sezon fragmanı yayınlandı. 

Dönence 12. bölüm canlı izle! Dönence canlı izle! Dönence 12. bölüm full izle! Dönence 12. bölüm canlı izle! Dönence canlı izle! Dönence 12. bölüm full izle!

Haber Merkezi