Uğur Aslan kimdir? Şarkılar Bizi Söyler'in konuğu Uğur Aslan nereli, eşi kim? Uğur Aslan kimdir? Şarkılar Bizi Söyler'in konuğu Uğur Aslan nereli, eşi kim?

Arzu Yanardağ Kimdir?

Arzu Yanardağ, 31 Ağustos 1977 tarihinde tiyatrocu Ferruh Yanardağ ve hemşire Nejla Yanardağ çiftinin ikinci kızı olarak İstanbul’da doğdu.

Lise eğitimini Bakırköy Kız Meslek Lisesinde tamamladı. 17 yaşlarındayken bir mankenlik ajansına katıldıktan sonra podyum mankeni oldu. MSM Actor Studio'da oyunculuk eğitimi aldı. 1996'da yönetmenliğini Kaya Ererez’in yaptığı Unutabilsem adlı dizinin başrolünü Emrah ile paylaşarak oyunculuğa başladı. Tatil Aşkları, Hayat Bağları, Eylül, Rüzgâr, Umut Adası ve Gurbet Yolcuları gibi birçok dizide; ayrıca film ve müzik kliplerinde yer aldı. 2014 yılında Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Cansu karakterini canlandırdı. Daha sonra, 2019 yılında Kanal D'de yayımlanan günlük dizi Yaralı Kuşlar ve son olarak 2020-2021 yılları arasında TRT 1'de yayımlanan Türkan Hanım'ın Konağı adlı dizide yer aldı.

2006 yılında Ali Serter ile evlendi, 28 Mayıs 2006 tarihinde Alara Serter adında bir kız çocuğu oldu. Çift 2008 yılında boşandı.

Haber Merkezi