Ar: Kooperatiflerimize önemli sorumluluklar düşüyor

ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde gerçekleştirilen ve Türkiye’nin her yerinden 160’tan fazla başarılı kooperatif ve kooperatif üst kuruluşunun ürün ve hizmetini tanıttığı 4. Türkiye Kooperatifler Fuarı ziyaretçilere açıldı. Kooperatifler Fuarı açılışına katılan Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkan Vekili Hüseyin Ar, “Türkiye’de ekonomik ve sosyal kalkınmada önemli sorumluluk üstlenen kooperatifçiliği geliştirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla bu yıl 4’ncüsü düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı’nın tüm kooperatiflerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını ve başarılı geçmesini diliyorum” şeklinde konuştu.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un katılımlarıyla gerçekleştirilen, Ticaret Bakanlığı 4. Türkiye Kooperatifler Fuarı, konuşmaların ve kurdele kesim töreninin ardından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik sıkı tedbirler kapsamında ve HES kodu gösterilmesi şartı ile ziyaretçilere açıldı.
ATO Congresium Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Türkiye Kooperatifler Fuarı açılışına katılan Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkan Vekili Hüseyin Ar, açılışın ardından, Türkiye’nin her bölgesini içine alan çeşitli sektörlerden kooperatiflerin yanı sıra, kooperatifçilikle ilgili destek sağlayan kamu kurum ve kuruluşları, perakende sektörünün temsilcileri, esnaf, sanatkar ve çiftçilerden girişimcilere kadar ticari hayatın içinde yer alan 100’ün üzerinde katılımcıyı, sektörün paydaşları ve ziyaretçilerle buluşturan fuar alanında stantları ziyaret ederek, sektör  temsilcilerinden ve sanatkarlardan ürün ve hizmetler hakkında bilgi aldı.
AR: KOOPERATİFLERİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASI DİLEĞİYLE
ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, gerçekleştirdiği konuşmada şunlara değindi:
“Mükemmel bir dayanışma kuruluşları olan kooperatifler aracılığıyla üreticilerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak, tüm paydaşlar arasında birlikte iş yapma kapasitesini ve işbirliğini artırmak, kısacası; Türkiye’de ekonomik ve sosyal kalkınmada önemli sorumluluk üstlenen kooperatifçiliği geliştirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla bu yıl 4’ncüsü düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı’nın tüm kooperatiflerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını ve başarılı geçmesini diliyorum.
FUAR 27 EYLÜL 2020 TARİHİNE KADAR ZİYARET EDİLEBİLECEK
Ar: Dört gün sürecek ve 27 Eylül 2020 tarihine kadar ziyaret edilebilecek fuar organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde, Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan ile Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sayın Necmettin Erkan başta olmak üzere emeği geçen, katkı sunan herkese ve katılım gösteren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
(Eyüp SARİ)

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Beylikdüzü’nde botoks sonrası ölüm iddiasına ilişkin flaş gelişme

sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
363.999

VAKA

316.008

İYİLEŞME

9.874

ÖLÜM

47.991

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
43.399.252

VAKA

29.095.845

İYİLEŞME

1.157.714

ÖLÜM

14.303.407

AKTİF VAKA

 • KOÇ
 • BOĞA
 • İKİZLER
 • YENGEÇ
 • KOÇ BURCU

  Bilinçaltınız sizin düşünceleriniz ile şekillenecektir. Olumlu düşüncelerle zihninizi donatırsanız olumlu olayları yaşarsınız.

  Devamı

  BOĞA BURCU

  Arkadaşlık ilişkileriniz, sosyal çevrenizle alakalı geçmişten gelen bazı durumlar ya da şu anki yaşananlardan kaynaklı çeşitli gelişmeler olabilir.

  Devamı

  İKİZLER BURCU

  Bazen olmuyorsa olmuyordur deyip yeni başlangıçlar yapmanız gerekebilir.

  Devamı

  YENGEÇ BURCU

  İlişki kurarken dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz.

  Devamı
 • ASLAN
 • BAŞAK
 • TERAZİ
 • AKREP
 • ASLAN BURCU

  Kadersel tanışmalar hayatınızda büyük dönüşümlere gebe olabilir.

  Devamı

  BAŞAK BURCU

  Ani kararlar, hızlı durum değişiklikleri, yaşayabilirsiniz. Adım atarken düşünmeniz ve ileriyi görerek davranmanız oluşabilecek sorunları azaltacaktır.

  Devamı

  TERAZİ BURCU

  Haklılık payınız elbet anlaşılacaktır. Herkese tüm her şeyinizi anlatmamaya özen göstermelisiniz.

  Devamı

  AKREP BURCU

  Bu dönemde çevrenizle alakalı bazı durumlar için sizden yardım istenebilir.

  Devamı
 • YAY
 • OĞLAK
 • KOVA
 • BALIK
 • YAY BURCU

  Sert çıkışlardan kaçınmalısınız ve tatsızlıklardan olabildiğince uzak durmalısınız.

  Devamı

  OĞLAK BURCU

  Değişiklik yapmak hayatınızın her alanında size iyi gelecektir. Değişiklikten, farklılıktan çekinmeyin. Buna ihtiyacınız var.

  Devamı

  KOVA BURCU

  Sorunlarınızı iletişim kurma şeklinizle çok rahat çözebileceksiniz. Bugün sadece agresif yaklaşımlardan uzak durun.

  Devamı

  BALIK BURCU

  Yeni bir başlangıç yapabilirsiniz ancak değişken olmamalı kararlarınızda emin olarak yürümelisiniz.

  Devamı
Yazarlar
Video
Galeri
Güçlü Anadolu Gazetesi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Güçlü Anadolu Gazetesi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.