Altındağ’da verilen sözler tutuldu. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Karapürçek Mahallesi Yeşil Kuşak Caddesi’nde yapımı devam eden Altındağ Devlet Hastanesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Hastane yapımının hızla devam ettiğini söyleyen Başkan Balcı “Hastanemizin Altındağımıza kazandırılması noktasında desteklerini bizden hiç esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. Başkan Balcı, hastanenin tüm Altındağlı vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Çankaya'da ''Eşitlik ve Farkındalık Ayı'' etkinlikleri başlıyor Çankaya'da ''Eşitlik ve Farkındalık Ayı'' etkinlikleri başlıyor

Altndg Hstne 3 (1) 150 YATAKLI, TAM DONANIMLI VE MODERN Altındağ’daki çok önemli bir ihtiyacı giderecekleri için çok mutlu olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Asım Balcı “Göreve gelmeden önce Altındağlı hemşehrilerimize söz vermiştik. Çok şükür, bir sözümüzü daha yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Altındağ çok yakında, 150 yataklı, tam donanımlı ve modern bir hastaneye kavuşacak inşallah…” ifadelerini kullandı. 

Altndg Hstne 2 Başkan Balcı şunları kaydetti:  “Altındağ’ın bazı mahalleleri şehir merkezine uzak olduğu için, hemşehrilerimizin sağlık problemlerini çözmeleri zaman alıyordu, bazen de oldukça zor oluyordu. Hastane gerçekten çok önemli bir ihtiyaçtı. Bu ihtiyacı biz de görüyorduk ve bunun için ne gerekiyorsa yaptık. Hastane hepimizin hayaliydi. Şükürler olsun, hayalimiz gerçek oldu.”

Altndg Hstne 5Altndg Hstne 4

Kaynak: Haber Merkezi