TRT1'in reyting rekortmeni dizisi olan Alparslan Büyük Selçuklu, her hafta pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin hem konusu hem de oyuncuları büyük bir kitle tarafından takip ediliyor. Son olarak 49. bölümü ile dün yayınalanan dizide neler yaşandığı merak ediliyor. Ayrıca yeni bölüm fragmanı da araştırılıyor. İşte diziye ilişkin detaylar...

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 49. BÖLÜ İZLE

Alparslan Büyük Selçuklu 49. bölüm izlemek için tıklayınız.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 49. BÖLÜM ÖZETİ
Alparslan, Seferiye'ye ağır yara veren Grigor'u öldürmüştü. Seferiye kanlar içinde yerde yatıyordu. Alparslan, Seferiye'yi hekimlere yetiştirebilecek mi? Hamile olan Seferiye çocuğunu kaybedecek mi? Taht yolunda ilerlemekte kararlı olan Alparslan'ın yeni hedefi ne olacak?

alp2

Adım Farah 14. bölüm fragman yayınlandı mı? Adım Farah fragman izle Adım Farah 14. bölüm fragman yayınlandı mı? Adım Farah fragman izle

Kutalmış, Alparslan'ı Rey savunma halkasının son mevziinde yakalamış ve kendi beylerini yanına çekerek Rey'e doğru ilerlemeye başlamıştı. Süleyman Leon sayesinde Rey'e son anda yetişmiş ve Kutalmış'ı karşılamıştı. Süleyman, Kutalmış'ın saraya girmesi halinde yerin altına sakladığı yüzlerce nefti patlatmakla tehdit etmişti. Kutalmış geri mi dönecek, yoksa canı pahasına Süleyman'ın üstüne mi yürüyecek? 

alp-1

Grigor'un ölümüyle Ani'de tek başına kalan Leon'un yeni hedefi Gence. Süleyman'ın Gence'yi kendisine vermesi için Erbasgan'ı maşa olarak kullanacak Leon hedefine ulaşabilecek mi? Alparslan ve Kutalmış bu durum karşısında birlik olacak mı, yoksa ayrılık güderek Gence'nin elden gitmesini izleyecekler mi? Erbasgan yine Selçuklu'ya ihanet mi edecek? 

Haber Merkezi