TRT1 ekranlarında yayınlanan konusu ile bir hayli dikkat çeken Bozdağ Film imzalı Al Sancak dizisi dün akşam yeni bölümü ile izleyiciler ile buluştu. Yönetmen koltuğunda Can Emre'nin oturduğu, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan'ın yazdığı dizinin başrollerinde ise Uğur Güneş, Gülsüm Ali İlhan ve Esra Bilgiç yer almakta. Al Sancak dizisinin son bölümünü izleyemeyenler son bölümü araştırmaya başladı. İşte, Al Sancak 16. bölüm FULL İZLE! Al Sancak son bölüm izle...

AL SANCAK 16. BÖLÜM ÖZET

Nadia, Ali’nin hayatını kurtarıyor
Nadia, son anda Boran’ı atlatarak Ali’nin hayatını kurtarır. Ardından Boran’ın ekibine katılır. Elizabeth ve Boran, Ali’nin öldüğünden emindir. Bu durum karargâhın yeni kozu olur. Ali şehit olmuş gibi gösterilir. Böylelikle düşmanın rehavetinden faydalanılacaktır. Ahtapot son büyük vurgunu yapmaya, tim ise son darbeyi vurmaya hazırlanır. Tim ve Nadia artık yolun sonuna geldiklerinin bilincindedir. Ali’nin kurduğu plan işe yarayacak mıdır? 

al sancak-7

Ahtapot, düğmeye basıyor
Ahtapot,  mikrofilm üzerinden ulaştığı soğuk savaş döneminden kalma nükleer silahların satışıyla ilgili düğmeye basar. Elizabeth, Nadia’dan atom bombasıyla birleştirilecek uranyumu teslim almasını ister. Boran çocuklarının peşine düştüğü için onun yerine Ortadoğu’ya Nadia gider. En başından beri her şeye vakıf olan karargah, ahtapota karşı nasıl bir oyun oynayacaktır?

Tetikçinin Oğlu 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Tetikçinin Oğlu 7. bölüm 2. fragmanı izle Tetikçinin Oğlu 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Tetikçinin Oğlu 7. bölüm 2. fragmanı izle

al sancak3-3

Sacit Komutan’ın yeni planı!
Sacit Komutan, büyük oyunu çözmeye kararlıdır. Elizabeth’in gerçekten Gülseren olup olmadığını anlamak için aklına düşen test edici fikri uygulamaya koyar. Sacit, Gülseren’in gerçek kimliğine ulaşabilecek midir?

al sancak2-3

AL SANCAK 16. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Al Sancak 16. bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

Haber Merkezi