TRT1 ekranlarında yayınlanan konusu ile bir hayli dikkat çeken Bozdağ Film imzalı Al Sancak dizisi dün akşam yeni bölümü ile izleyiciler ile buluştu. Yönetmen koltuğunda Can Emre'nin oturduğu, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan'ın yazdığı dizinin başrollerinde ise Uğur Güneş, Gülsüm Ali İlhan ve Esra Bilgiç yer almakta. Al Sancak dizisinin son bölümünü izleyemeyenler son bölümü araştırmaya başladı. İşte, Al Sancak 13. bölüm FULL İZLE! Al Sancak son bölüm izle...

al sancak-4

AL SANCAK 13. BÖLÜM FULL İZLE

Kardeşlerim son bölüm tek parça izle! Kardeşlerim 92. bölüm izle! Kardeşlerim 92. bölüm FULL İZLE Kardeşlerim son bölüm tek parça izle! Kardeşlerim 92. bölüm izle! Kardeşlerim 92. bölüm FULL İZLE

AL SANCAK SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Al Sancak 13. Bölüm özeti:
“Nadia içi zor günler!”
Sacit Paşa’nın kararı ile resmi muhbirlik süresi boyunca hapis hayatı yaşayan Nadia bu zaman zarfında Ali ile görüşemez. 44 günün sonunda özgürlüğüne kavuşan Nadia’yı yeni hayatında neler beklemektedir? 44 gün sonra karşılan Nadia ve Ali’yi neler beklemektedir?
‘’Pençe Timi, Emre’nin peşinde’’
İstihbarat personeli Emre bir operasyon esnasında kaçırılıp örgüt tarafından esir edilmiştir. Emre’yi kurtarmak için Pençe Timi denizaşırı bir ülkeye operasyon düzenler. Büyük bir örgüt kampına baskın yapan Pençe Timi’ni hangi sürprizler beklemektedir?

al sacak
‘’Nadia’nın yeni hayatı’’
Hapisten çıkan Nadia soluğu Ali Yüzbaşı’nın evinde alır. Nadia’nın özgürlüğüne kavuştuğunu duyan Elizabeth kolyeyi ister. Nadia içinde büyük sırlar olan kolyeyi Elizabeth’e verecek midir?
 ‘’Düşmanlar ile Ali yüz yüze’’
Kolyeyi ele geçirmek için Nadia ile buluşmaya giden Boran ve Elizabeth’in bütün hesapları Ali’nin zekice planı sayesinde sekteye uğrar. Ali’yi karşılarında gördüklerinde bu yüzleşmeye nasıl tepki vereceklerdir? Büyük bir risk alan Ali’nin bundan sonraki planı ne olacaktır?

Haber Merkezi