Geçtiğimiz haftalarda Show TV'ye yayın hayatına başlayan Aile dizisi büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın bulunduğu dizi kısa süre içerisinde reytinglerde başarı elde etti.

Aslan ve Devin'in aile ilişkileri içinde yaşadıkları aşkı konu alan dizide her bölüm beklenmedik olaylar yaşanıyor. Son bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıkan diziyi izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler ise son bölüm izleme linkini aratıyor. Biz de haberimzide Aile dizisi 5. bölüm izleme linkini paylaştık. Aile son bölüm izle! Aile 6. bölüm FULL izle! Aile 6. bölüm tek parça izle...

AİLE 6. BÖLÜM İZLE! AİLE 5. BÖLÜM FULL İZLE

Aile 5. bölümü izlemek için tıklayınız.

AİLE SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE!

AİLE 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Devin ve Aslan’ın çiftlikte yaşamaya başlamasıyla birlikte Hülya, aile üstündeki hakimiyetin kendisinde olduğunu göstermek için harekete geçer. Devin’i, Soykan kurallarıyla tanıştırır. Bu kuralların kendi özgürlük alanını ihlal ettiğini düşünen Devin, Hülya’yla karşı karşıya gelir.

aile-6

Aslan ise Devin’le baş başa bir akşam planlar. Volta’da birlikte geçirdikleri gece, Devin’in Aslan’ı bugüne kadar yüzleşemediği bir gerçekle burun buruna getirmesi, tüm dengeleri değiştirecektir.

İbo, çıkan yangından sonra Aslan ile yeni bir mücadeleye girer ve büyük bir hamle yapar. Aslan’ı en büyük korkusuyla, Yusuf Soykan’ın oğluna bıraktığı mektupla yüzleştirecektir. Ancak babasının hatıralarıyla sarsılan tek kişi Aslan değildir. Cihan'da aynı duygularla Devin’in kapısını çalar. Devin bu konuda Cihan’a iyi gelirken; Aslan’a zarar verecektir.

Yeni bir yaz dizisi daha: Yaz Şarkısı çekimleri başladı! İşte dizinin konusu ve  ilk kareler... Yeni bir yaz dizisi daha: Yaz Şarkısı çekimleri başladı! İşte dizinin konusu ve ilk kareler...

aile-7

Diğer taraftan Aslan’ın arkasından kurduğu karanlık planını işletmeye devam eden Ati; Ceylan’ı davet ettirdiği partide onunla yakınlaşır. Aynı partide Yağmur’un karşılaştığı kişi ise hem Yağmur hem Soykanlar için geçmişin karanlık defterlerinin açılmasına sebep olacaktır.

Düzenlenen bir aile yemeğinde Devin ve Hülya’nın arasında çıkan büyük bir kavga, kopacak fırtınanın habercisi olurken Aslan bu kavgaya şahitlik eder. Devin’in karşısında daha önce tanışmadığı bir Aslan vardır. Ve şimdi yüzleşme sırası Devin’dedir.

Haber Merkezi