Karslı'nın vizyonu, Papara ile Türkiye'de finansal erişimi artırmak ve finansal hizmetleri herkes için kolaylaştırmaktır. Papara, kullanıcılarına ücretsiz hesap açma, para transferi, alışveriş, fatura ödeme, birikim yapma, sigorta satın alma ve bağış yapma gibi birçok avantaj sunmaktadır. Papara, aynı zamanda Trabzonspor'un stadyum isim sponsoru olarak da dikkat çekiyor.

Mehmet Büyükekşi kimdir? Mehmet Büyükekşi kaç yaşında? Mehmet Büyükekşi nereli? Mehmet Büyükekşi özel hayatı! Mehmet Büyükekşi kimdir? Mehmet Büyükekşi kaç yaşında? Mehmet Büyükekşi nereli? Mehmet Büyükekşi özel hayatı!

Başarılı bir girişimci ve vizyoner bir lider olarak tanınan Karslı'nın yanı sıra, Papara'nın ortakları arasında İlker Diker, Emre Kenci, Cenap Doğru ve Taylan Özgür Kiraz gibi isimler de bulunmaktadır. Papara'nın İstanbul'da 4, Ankara'da ise bir temsilciliği bulunmaktadır.

Ahmet Faruk Karslı Kaç Yaşında?

Ahmed Faruk Karslı, Papara’nın kurucusu ve CEO’sudur. Karslı, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. 2023 yılı itibari ile 36 yaşındadır.

Ahmet Faruk Karslı Nereli?

Ahmet Faruk Karslı, Türkiye'nin önde gelen elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşlarından Papara'nın kurucusu ve eski CEO'sudur. 1987 yılında İstanbul'da doğan Karslı, St. Avusturya Koleji Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim aldı ve buradan da mezun oldu. 2009 yılında kendi yazılım şirketi olan Karslı Yazılım'ı kurdu. 2016 yılında ise, finansal erişimi artırmayı ve finansal hizmetleri herkes için kolaylaştırmayı hedefleyen Papara'yı hayata geçirdi. Papara, ücretsiz hesap açma, para transferi, alışveriş, fatura ödeme gibi birçok avantaj sunmaktadır, bu sayede finansal hizmetlere erişimi kolaylaştırmaktadır.