Adra halka arz katılım endeksine uygun mu? Sorusu, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın halka arzına onay vermesinin ardından yatırımcılar tarafından merak edilen sorular arasında yer aldı ve merak edildi. Yatırımcılar Adra halka arzındaki detayları internet üzerinde araştırıyor. Peki, Adra halka arz katılım endeksine uygun mu? Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı halka arz katılım endeksi uygunluk durumu nedir?

Adra halka arz katılım endeksi uygunluk durumu onaylı izahname ile birlikte yayınlanacak olan borsa görüşü ve katılım finans ilkeleri raporu ile birlikte belli olacaktır. Halka arzlarda yer alan şirketlerin katılım endeksi uygunluk durumu onaylı izahname ile birlikte yayınlanacak olan borsa görüşü ve katılım finans ilkeleri raporu ile netlik kazanmaktadır. Buna göre Adra halka arz katılım endeksi uygunluk durum henüz açıklanmadı.

Adra Gayrimenkul halka arz tarihleri henüz açıklanmadı.

Adra Gayrimenkul hissesi 22,66 TL'den halka arz olacak.

2024 YENİ ASGARİ ÜCRET tahmini ne kadar olacak? Asgari ücrete ne kadar zam gelecek? 2024 YENİ ASGARİ ÜCRET tahmini ne kadar olacak? Asgari ücrete ne kadar zam gelecek?

Adra Gayrimenkul hissesinin sembolü ADGYO olarak açıklandı.

Halka arz 77.700.000 lot veriyor.

Adra Gayrimenkul halka arz eşit dağıtım olarak belirlendi.