FOX'un yeni sezonda dikkat çeken dizilerinden Adım Farah dün akşam 6. bölümüyle ekrana geldi. O3 Medya imzası ile ekranlara taşınan Adım Farah'ın senaryosu; Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur tarafından Arjantin yapımı olan La Chica que Limpia dizisinden uyarlanıyor. Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrolünü paylaştığı dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Adım Farah son bölüm tek parça full izleme ekranı...

adım farah3-1

ADIM FARAH 6. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Güzel Günler 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güzel Günler fragman izle! Güzel Günler 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güzel Günler fragman izle!

Adım Farah 6. bölüm full tek parça izlemek için tıklayınız.

adım farahj

ADIM FARAH 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Farah'ın yalan söylediğini öğrenen Tahir büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Artık Tahir'in evinde kalamayacağını düşünüp, eve dönmek için hazırlanan Farah, Tahir'i karşısında bulur. Tahir ona bir şans daha verse de, Farah kendi doğrusundan vazgeçemez ve yüzleşmeleri kaçınılmaz olur. İfade vermekten başka bir çaresi kalmayan Farah'ın kapısını ise tüm problemlerini çözüme kavuşturmak için hiç beklenmedik sürpriz bir misafir çalar.

Haber Merkezi