YouTuber Deli Mi Ne'nin hayatı merak ediliyor. Yurttaşlar, arama motorlarında ''Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz kimdir? Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz kaç yaşında, nereli? Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz evli mi? Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz ne mezunu'' sorularını aratıyor. Peki, Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz kimdir? Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz kaç yaşında, nereli? Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz evli mi? Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz ne mezunu? İşte Abdüsselam ''Deli Mi Ne'' Yılmaz hakkında tüm detaylar...

DELİ Mİ NE KİMDİR?

Fester Abdü ya da gerçek adıyla Ali Abdüsselam Yılmaz 1994 yılında Konya'da doğdu. Türkiye Kano milli takımı lisanslı sporcusudur ve çeşitli kulüplerde yarışmalarda derece elde etmiştir. Deli Mi Ne? kanalı Yılmaz tarafından 11 Nisan 2017'de kuruldu.[4] 2018 yılında Yılmaz'ın pembe topuklu ayakkabı ile koşu yarışına katılması ve Çanakkale Savaşı'nda batmış Majestik adlı gemi enkazına dalış gerçekleştirmesi çeşitli medya kuruluşları tarafından haber yapılmasına sebep oldu. 

Ağustos 2019'da Yılmaz, iki İngiliz kulüp Liverpool ve Chelsea arasında Vodafone Park'da oynanmış UEFA Süper Kupası Finali'nde sahaya atladı. Yılmaz ile kendisinin sahaya atlamasını videoya çeken 4 diğer kişi gözaltına alındı. Medya kuruluşlarının yanı sıra Enes Batur gibi YouTube ünlüleri tarafından da eleştirilen Yılmaz'ın abone sayısında bu olaylar neticesinde azalma meydana geldi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Haziran 2020'de YouTuber hakkında iddianame hazırladı. UEFA Süper Kupası Finali'nde sahaya atlayan Yılmaz ve diğer üç arkadaşı hakkında (Yılmaz için: Yasak alanlara girme; diğer üç arkadaşı için: Suça yardım), bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Delimine Kimdir

DELİ Mİ NE KAÇ YAŞINDA?

Deli Mi Ne 30 yaşındadır.

Delimine Kaç Yaşında

DELİ Mİ NE NERELİ?

Deli Mi Ne Adanalıdır

Delimine Nereli

Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz kimdir? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz kimdir?

DELİ Mİ NE EVLİ Mİ?

Deli Mi Ne evli değildir. Bir süredir Rabia Soytürk ile ilişkisi olduğu bilinmektedir. 

Delimine Evli Mi

DELİ Mİ NE NE MEZUNU?

Deli Mi Ne Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur.

Delimine Ne Mezunu

Kaynak: Züleyha Kandöker Yiğit