Zaman Polisi filminin konusu nedir? Zaman Polisi filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Zaman Polisi filminin konusu nedir? Zaman Polisi filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

 Yönetmenliğini Hakan Alak'ın yaptığı 3 Kağıtçılar filminin konusu nedir? 3 Kağıtçılar filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

3 KAĞITÇILAR FİLMİNİN KONUSU NE?

Hırslı ve bencil bir adam olan Özgür’ün yolu bir süper market kuyruğunda kılıktan kılığa girerek insanları dolandırmaya çalışan Süheyla ile kesişir. Özgür’ün ricası üzerine sırasını ona veren Süheyla, Özgür’ün bir milyonuncu müşteri olarak yüz bin TL ikramiye kazanması üzerine, hakkı olan paranın bir kısmını ister. Özgür işi yokuşa sürüp, hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden ayrılınca, Süheyla sinirden deliye döner. İntikam yemini eden Süheyla, Özgür’ün hayatını bitirmek için yaptığı planları bir bir uygulamaya başlar. Tüm parasını, işini ve ailesini kaybetme noktasına gelen Özgür için artık hayatın bir anlamı kalmamıştır. Özgür’ün iyi bir ders aldığını düşünen Süheyla vicdana gelerek Özgür’ün elinden aldığı her şeyi, yeniden kazanmak için ona yardım etmeye karar verir. Tabi ki en iyi bildiği şey olan dolandırıcılık becerilerini kullanarak. Özgür de artık hayatını elinden alan dolandırıcılık ekibinin bir parçası olmuştur. İşini, ailesini ve parasını geri alabilmek için kendisini sadece filmlerde gördüğü suçla dolu bir maceranın içerisinde bulur.

3 KAĞITÇILAR FİLMİNİN OYUNCULARI KİM?

Algı Eke

Ufuk Özkan

Bülent Çolak

Kemal Uçar

Haber Merkezi