Haber - Züleyha Kandöker Yiğit

Gökyüzünün hareketli olduğu 24 Ekim'de burcunuzda neler oluyor? Hangi burcu aşk, para bekliyor?  İşte tüm merak edilenler...

burç-1

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 24 EKİM

koç

Koç Burcu:

Finansal açıdan daha güvende olmanızı sağlayacak iyi kazanç fırsatları karşınıza çıkabilir. Uzun bir yolculuk bekleniyor. Gayrimenkul ticareti yapanlar ömür boyu bir anlaşma yapabilirler. Hayat şu anda size boş bir tuval sunuyor. Boyamak senin elinde.

boğa

Boğa Burcu:

Akademik performansınız muhtemelen sizi memnun edecektir. İyi, kötü, çirkin her şeyin bir sonu olduğunu kabul edin. Geçiciliğin dünyevi alemde bir yaşam biçimi olduğunu kabul edin. Her sonun, içinde yeni bir başlangıcın vaadini taşıdığını unutmamak, diğer tarafa gönül rahatlığıyla, neşeyle geçiş yapmanızı sağlayacaktır.

ikizler

İkizler Burcu:

Önemli bir şey için hava yolculuğu planlanabilir. Egzersizlerinizi düzenli olarak sürdürdüğünüzde sağlığınızın tadını çıkaracaksınız. Evren senin mutlu olmanı istiyor İkizler! Sevincin gerçek doğanız olduğunu hatırladığınızda, evren kendinizi zevk arayışına adamanızı istiyor.

yengeç

Yengeç Burcu:

Formda kalmak için gün boyunca düzenli aralıklarla sağlıklı yiyecekler yiyin. Bir yolculuk veya bir etkinlik, romantizmin gerçekleşmesi için mükemmel bir ortam olabilir. Artık anlamsız bağlantılar için zamanınız yok. Artık kararsız kalacak vaktiniz yok. Bu nedenle, niyetinizi açıkça belirtin.

aslan

Aslan Burcu:

Para bir endişe kaynağı haline gelebilir ve önemli bir satın alma konusunda kafanızı karıştırabilir. Profesyonel cephede önemli bir hedefe ulaşılması olası. Kalbinize bağlı kaldığınızda dikkate alınması gereken bir güçsünüz! Sevgiliniz, yakınlarınız ve sevdikleriniz için bir şeyler organize etmek için size eşlik edecek.

başak

Başak Burcu:

Bir ticari girişimdeki kâr, finansal cephenizi sağlıklı tutmayı vaat eder. Sıkı çalışmanızı ve göreve olan bağlılığınızı göz ardı etmek zor olacaktır. Satmaya karar verdiğiniz bir şey için iyi bir fiyat elde edebileceksiniz. Şu anda sizi çevreleyen neşe ve güzelliğe şükranlarınızı ifade edin.

terazi

Terazi Burcu:

Bir eğlence gezisi beklenmedik bir şekilde gerçekleşebilir ve sizi memnun edebilir. Harcamalarınızı yakından takip etmeniz muhtemeldir. Her şeyin nasıl olması gerektiği veya olmaması gerektiği fikrine takılıp kalmışsın ve beklentilerin de sana yardımcı olmuyor. Çiçek açmanın zamanı geldi.

akrep

Akrep Burcu:

Doğru beslenmek ve aktif kalmak, sağlığınız için mantranızdır, o yüzden buna bağlı kalın. Bugün evde huzur ve sükunete ulaşmak zor olabilir. Kontrol duygusu sizi en yaratıcı hayatınızı yaşamaktan ve kendinizin en parlak ve en cesur versiyonu olarak ortaya çıkmaktan alıkoyan bir tuzaktır.

yay

3 Aralık Balık burcu günlük burç yorumu  3 Aralık Balık burcu günlük burç yorumu 

Yay Burcu:

Sağlığınızın tadını çıkaracak ve formda kalacaksınız. Alışveriş yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Sosyal ortamınızda gerginlikler olabilir. Herkesin iyi günleri ve kötü günleri vardır. Söyledikleri veya yaptıkları, sizi tetikleyen bir şey hakkında sürekli somurtmak yerine, onlar tarafından nasıl desteklenmeyi istediğiniz konusunda açık ve dürüst bir konuşma yapın

oğlak

Oğlak Burcu:

Hayat size iyileşme, büyüme, çiçek açma, kendinizin en iyi versiyonu olma fırsatını sunuyor. Bir şekilde zamanınızın tükendiği ve hayatınızın belirli bir döneminde belirli bir yerde olmanız gerektiği şeklindeki anlatıyı bırakın. Yeni bir egzersiz rejimi son derece yararlı olacaktır. Mülkiyet meseleleri birisinin çabalarıyla tatmin edici bir şekilde ilerleyecektir.

kova

Kova Burcu:

Mükemmel sağlığa kavuşmak için olumlu adımlar gerekli olabilir. Mali cephede şanslı bir mola vermeniz muhtemeldir. Zihniniz size her zaman kalbinizi dinlemenin neden her türlü karışıklığa yol açacağına dair bir hikaye verecektir. Ama kalbinizi dinlemenizde fayda var. Romantik çabalarınız muhtemelen yakında olumlu yanıt alacaktır.

balık

Balık Burcu:

Ailenizle birlikte ruh halinizdeki değişimlere dikkat edin. Önceki bir yatırımdan iyi karlar elde edilir. İnişlerden ve çıkışlardan nasibini aldın. Bir nebze olsun akıl sağlığını koruyabilmek için anlaşmak uğruna anlaşmaktan payına düşeni aldın. Her ilişkide en özgün benliğiniz gibi görünmek için kendinize meydan oku.