Gökyüzü hareketlerine göre günlük, haftalık ve aylık olarak yorumlanan burçların mayıs ayında neler yaşayacağı merak ediliyor. Peki bu ay ‘yay’ burcunu neler bekliyor? Yay burcu aşk, para, mutluluk gibi konularda neler yaşayacak? İşte ‘yay’ burcunu mayıs ayında bekleyenler...

Burçç

2024 MAYIS AYINDA YAY BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Astrolog Ayşegül Aydın’ın yazdığı ve Hürriyet’te yer alan habere göre yay burcunu bu ay şunlar bekliyor:

Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter'in gerilemesi bu ay da devam ediyor olacaktır. Geçmişinizdeki bir takım olaylarla tekrar yüzleşmenizi sağlayacak durumlar yaşayabilirsiniz. Maddi girişimlerinizi geleceğe yönelik güven kazanacak bir noktaya getirmek sizi daha planlı ve hızlı davranmaya itecektir. Ancak ne olursa olsun dalgınlıklara karşı dikkatli olun! Aceleci hareket etmeyin.

23 Mayıs burç yorumları! Bugün neler olacak? Hangi burçlar dikkatli olmalı? 23 Mayıs burç yorumları! Bugün neler olacak? Hangi burçlar dikkatli olmalı?

Uranüs’ün boğa burcunda ilerlemesi ve 15 Mayıs'ta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte sosyal çevrenizde şaşırtıcı bir gelişme yaşanabilir. Grup çalışmaları, organizasyonlar, dernekler, toplantılar ve davetler arasında ışığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

Üstlerinizle olan ilişkilerinizde kararlı duruşunuz kariyeriniz açısından önem kazanacaktır. Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilere karşı ekstra dikkatli olmalısınız. Kulağınıza gelen gizli haberlerle hamlenizi doğru yönde kullandığınız takdirde kazanan siz olabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan iletişimlerinizde biraz daha uzlaşmacı olmanızda fayda var. Ev alım satım, gayrimenkuller ve yer değişimleri üzerine önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

29 Mayıs Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile hayatınızla ilgili önemli karar alabilirsiniz. Her bitiş yeni bir başlangıçtır. İkili ilişkileriniz ve kariyerinizde önemli kararlar alacağınız bir yeniay olacaktır. Kariyerde sürpriz bazı durumlar sizleri yeni beklentilere doğru yönlendirebilir. Ay ortasından itibaren eski eş veya partner ile ilgili konularda beklenmedik durumlar yaşayabilir ani tepkiler gösterebilirsiniz. İlişkilerinizde istediğiniz mutluluğu yakalama fırsatlarıyla karşılaşacağınız önemli bir dönemin içinde olduğunu bilmelisiniz.

Kaynak: Haber Merkezi