Haber - Züleyha Kandöker Yiğit

Gökyüzünün hareketli olduğu 20 Ekim'de burcunuzda neler oluyor? Hangi burcu aşk, para bekliyor?  İşte tüm merak edilenler...

burç-1

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 20 EKİM

koç

Koç Burcu:

Bugün iyi haberler alma günü. İyi haberler bugün sizi neşeli bir ruh halinde tutar. Bir süredir devam eden finansal belirsizliğin yakın zamanda ortadan kalkması bekleniyor. Bu şansı denemediğin sürece, diğeriyle birlikte neler yaratabileceğinin potansiyelini bilemezsin.

boğa

Boğa Burcu:

Bazı diyet kısıtlamaları sağlığınıza çok iyi gelecektir. Uzun bir yolculuğa çıkacaksanız iyi hazırlıklı gitmek sizin yararınıza olacaktır. dikkatli hareket edin, bilinçli hareket edin, sevinçle hareket edin, çaba harcamadan hareket edin. Sanki hayat başlı başına bir kutlamaymış gibi hayatınıza devam edin.

ikizler

İkizler Burcu:

Sizin çıkarlarınızı düşünmeyenlere karşı yumuşak davranmayın. Özel bir iş için yardım almak zor olabilir, bu nedenle diğer alternatifleri değerlendirin. Gerçek şu ki, neler yapabileceğini zaten biliyorsun. İç veya dış hiçbir gücün sizi en iyi yaşamınızı ortaya koymaktan alıkoymasına izin vermeyin.

yengeç

Yengeç Burcu:

Harcamalarınızda dikkatli olmanız gerekecek. Aileniz başlangıçta fikirlerinizi desteklemeyebilir, ancak siz onların etrafından dolaşacaksınız. İleriye doğru yürümeye hazırlanırken, sizi endişelendiren veya bunalmış hissetmek yerine, büyük hedefi küçük hedeflere bölün. İşiniz kolay olacaktır.

aslan

Aslan Burcu:

Akademik cephede tüm seçenekleri açık tutun. Ağır bir yatırıma girmeyi yeniden düşünmen gerekebilir. Partnerinizin müsait olmaması ya da gelişiminizin engellendiğini hissettiğiniz bir noktaya kadar dahil olması nedeniyle romantik cephede işler ters gidebilir. Sağlığınız konusunda dikkatli olmayı göze almalısınız.

başak

Başak Burcu:

Harcamaların artması muhtemel olduğundan, daha fazla kazanç yolu keşfetmeniz gerekecek. Profesyonel cephedeki çalışmalarınız istenilen seviyede olmayabilir, bu nedenle onu geliştirmek için özel çaba gösterin. Gücünüzü geri kazanmak, ana karakter enerjisiyle ortaya çıkmak ve amaçladığınız her şekilde etki yaratmakla ilgilidir.

terazi

Terazi Burcu:

Şu anda isteksizce yapmakta olduğunuz şeyin gelecekte iyi bir şey ortaya çıkması muhtemeldir. Belirli bir kişiyle ilgili birçok çelişkili girdi kafanızı karıştırabilir, bu nedenle kendiniz karar verin. Gerçeğinizi kasıtlı bir şekilde ifade etmek ve hayatınızda olması gerekenlerin, büyümeniz için her zaman yer tutacağına güvenmekle ilgilidir.

akrep

Akrep Burcu:

Aile bugün önceliğiniz olacak, bu nedenle birlikte harika vakit geçirmeyi bekleyin. Ağırlama alanında olanlar bugün günü biraz ağır bulabilirler. Pahalı bir hobiyi karşılamak zorlaşabilir, bu nedenle onu sürdürmeyi düşünün. Direncinizin mutluluğunuzu sabote ettiği ve büyümenizi engellediği tüm yollara dikkat edin. Eğer gerçekten istediğin şekilde gelişmek istiyorsan, kendine bir iyilik yap ve hayatı hayatın şartlarıyla kabul et.

yay

Yay Burcu:

Yurt dışında veya şehir dışında kalan yakın biriyle tanışma planları yapmanın tam zamanı. Uzun süredir ertelediğiniz işlerinizi tamamlamanın günü geldi. Niyetinizi belirledikten ve gerekli eylemi yaptıktan sonra, geri adım atmanız ve ruhun en iyi yaptığı şeyi yapmasına izin verin.

Malatya’da patlayıcı ile yıkımlara ara verildi Malatya’da patlayıcı ile yıkımlara ara verildi

oğlak

Oğlak Burcu:

Başlamak üzere olduğunuz bir şey için çok fazla hazırlık yapılması gerekecek. Evi yenilemek için inisiyatif almak doğru yönde atılmış bir adım gibi görünüyor, bu yüzden masrafları hesaplayın. Hayal edebileceğinizden ve sayabileceğinizden daha fazla şekilde tutuluyor ve destekleniyorsunuz. Kendinize olmanıza ve nefes almanıza izin verin. Büyük bir dönüşümün tam ortasındasınız.

kova

Kova Burcu:

Kariyer olanaklarınızı iyileştirme fırsatı gerçekleşebilir, ancak hemen değerlendirilmesi gerekir. İyi bir ağ kurma, bir proje için sermaye artırmanıza yardımcı olacaktır. Tüm doğru hamleleri yaptığınız için formda ve sağlıklı kalmak çok zor olmayacaktır. Bugün, sizden alınanlara olduğu kadar size sunulanlara da güvenmeniz isteniyor. Evren sizin için neyin en iyi olduğunu bilir ve onu size ilahi zamanda teslim edecektir.

balık

Balık Burcu:

Sağlığınızı korumak için ne yediğinize ve içtiğinize daha fazla dikkat edebilirsiniz. İşyerinde görüşlerinizin önemli bir konuda ağırlık taşıması muhtemeldir. İktidar konumunda olmanın artıları ve eksileri vardır. Bir yandan etki yaratma ve büyük değişiklikleri harekete geçirme gücüne sahipsiniz.