Güzel Günler 18. bölüm fragman yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? Güzel Günler 18. bölüm fragman yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını'nda heyecan yükselirken, dizinin en tartışmalı karakterlerinden olan Pelin'in ardından annesi Zerrin de resme dahil oluyor. Karaktere oyuncu Toprak Sağlam hayat verecek.

Cuma akşamlarının reyting galibi dizisi Yalı Çapkını'nda heyecan tırmanıyor. OGM Pictures imzalı dizide Ferit ve Seyran ilişkisinin önündeki en büyük engel olan Pelin karakterinin ardından şimdi de Pelin’in annesi Zerrin diziye damga vuracak.

toprak sağlam

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; oyuncu Toprak Sağlam’ın canlandıracağı Zerrin, Korhan ailesiyle karşı karşıya gelerek, dizideki gerilimi yükseltecek.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN OYUNCULARI
Dizinin oyuncuları arasında; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak ve Umut Gezer yer alıyor.

Haber Merkezi