Üç Kız Kardeş, her hafta salı akşamları Kanal D'de izleyici karşısına çıkıyor. Her hafta heyecanlı bölümleri ile büyük ilgi gören dizinin izleme linki araştırlıyor. Türkan ve Somer'i neler bekliyor? Yeni bölümde neler olacak? Üç Kız Kardeş canlı izle! Üç Kız Kardeş 49. bölüm izle...

üç kız kardeş-6

ÜÇ KIZ KARDEŞ CANLI İZLE

Üç Kız Kardeş canlı izlemek için tıklayınız.

Adım Farah 14. bölüm fragman yayınlandı mı? Adım Farah fragman izle Adım Farah 14. bölüm fragman yayınlandı mı? Adım Farah fragman izle

ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM İZLE

Üç Kız Kardeş 49. bölümü ile bu akşam Kanal D'de izleyici karşısına çıkacak.

üç kız kardeş2-4

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

2 Mayıs Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 48. bölümünde Türkan ve Somer'in kaderi artık hâkimin sorduğu soruya verecekleri cevaba bağlıdır.

Türkan, Rüçhan'ın çektirdiği fotoğraflarla mahkemede Somer'in kullanacağını hatta fotoğrafları Somer'in çektirdiğini düşünür. Somer'in kendisine yaptığı haksızlığa isyan eden Türkan, Somer'e ağır sözlerle karşılık verir. Somer, Türkan’ın elindeki fotoğraflar konusunda Rüçhan’ı ele vermemek için tüm suçu üstlenir.Somer ve Türkan, artık tarafı olmadıkları bir yanlış anlaşılmanın kurbanı olmuşlardır. Türkan, bir inat uğruna Somer'den boşanmakta kararlıdır. Somer ve Türkan'ın boşanacağı tarih belli olur ve ikili resmen köşe kapmaca oynar.

üç kız kardeş4-1

Türkan, Nesrin'i ziyarete gittiğinde Kormanlar'ın şirketinde neden çalıştığını söylemek zorunda kalır. Ayrıca bebeğinin adını Somer koyacağını söyleyen Türkan, Nesrin'den resmen azar yer. Türkan'ın Somer'den boşanmayacağını düşünen Nesrin, Türkan'a baskı kurar. Rüçhan, Türkan'ın kendisini geliştirebilmesi için hoca tutar. Türkan, bilgisayar ve İngilizce öğrenmek için çalışmalara başlar. Ancak Somer, Türkan'ın yanında hocayı görünce kıskançlık krizine girer. Rüçhan, Türkan ve Somer’i boşanma kararlarından döndürmek için bir adım atar. Rüçhan’ın bu adımıyla birlikte ikilinin cephesinde duygusal anlar yaşanır. Türkan ve Somer, Rüçhan'ın yapmış olduğu planla evliliklerine bir şans daha verecek mi?

Haber Merkezi