Seda Fettahoğlu kimdir? Seda Fettahoğlu kaç yaşında, nereli? Seda Fettahoğlu hangi dizilerde rol aldı? Seda Fettahoğlu kimdir? Seda Fettahoğlu kaç yaşında, nereli? Seda Fettahoğlu hangi dizilerde rol aldı?

Ercan Gebeş, internette en çok aratılan isimler arasında yer alıyor. Arama motorlarında, "Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Ercan Gebeş kimdir? Ercan Gebeş nereli, kaç yaşında, ne mezunu, evli mi" soruları aratılıyor. Peki, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Ercan Gebeş kimdir? Ercan Gebeş nereli, kaç yaşında, ne mezunu, evli mi? İşte tüm merak edilenler...

29-52

ERCAN GEBEŞ KİMDİR?

1968 yılında Zonguldak İli Devrek İlçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise tahsilini Zonguldak'ta tamamladı. 1989 Yılında İTÜ Maden Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) Alpagut Dodurga Linyit İşletmesi Müessesesinde Maden Mühendisi olarak iş hayatına başladı.

2002 Yılında TKİ Kurumuna Bağlı Seyitömer Linyitleri İşletmesi Müessesesine Maden Mühendisi, 2003 yılında TKİ Kurumuna bağlı Doğu Anadolu Kontrol Müdürlüğünde Başmühendis Vekili, 2005 Yılında TKİ Kurumuna bağlı Bursa Linyitleri İşletmesinde İşletme Müdür Yardımcısı ve 2007 Yılında da İşletme Müdürü olarak atanan Ercan GEBEŞ aynı yıl İdare Mahkemesinin verdiği Y.D. Kararı ile TKİ Kurumunda Müşavir olarak atanmıştır. 2008 Yılında TKİ Kurumuna bağlı Ilgın Linyitleri İşletmesinde İşletme Müdürü, 2010 yılında TKİ Kurumuna bağlı Güney Ege Linyitleri İşletme Müessesinde Müessese Müdür Yardımcısı, 2011 yılında Müessese Müdür Vekili görevine getirilen Ercan GEBEŞ 2012 yılında yeniden Bursa Linyitleri İşletmesi Müdürü olmuştur. 19 Kasım 2013'te Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdür Yardımcısı ve 21 Şubat 2014 yılında aynı Kuruma Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır. Ercan GEBEŞ 01 Haziran 2016 tarihinden 18.04.2017 tarihine kadar TTK Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığını vekaleten yürütmüştür. 04.07.2017 tarihinde yeniden Yönetim Kurulu Üyeliğine atanmıştır. Halen Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Ercan GEBEŞ evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber Merkezi